Hyperbola veya Parabola nasıldır?

dixx

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Core I3-2120 3.30 GHZ
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 2000
HDD: Seagate 500 GB 7200 RPM
RAM: Samsung 4GB Ram 1333 MHZ
Meslek
Öğrenci
Selam, bu iki dağıtım nasıldır? Kullanılır mı? %100 özgür olması dışında ne gibi özellikleri vardır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, bu iki dağıtım nasıldır? Kullanılır mı? %100 özgür olması dışında ne gibi özellikleri vardır?
Parabola degil de Hyperbola kullanilabilir, ancak baska alternatifleri varken daha pacman keylerini duzeltememis olan bir distro kullanilmaz. Distro-hopping yapiyorsaniz denenebilir.

Parabola degil de Hyperbola kullanilabilir, ancak baska alternatifleri varken daha pacman keylerini duzeltememis olan bir distro kullanilmaz. Distro-hopping yapiyorsaniz denenebilir.

Evet hocam distro-hopping yapiyorum ama artik durmak istiyorum gunluk kullanim yazilim icin guzel bir distro ariyorum.

Evet hocam distro-hopping yapiyorum ama artik durmak istiyorum gunluk kullanim yazilim icin guzel bir distro ariyorum.

Günlük kullanımda libre bir dağıtım işinizi görmeyebilir. Büyük ihtimalle nonfree sürücülere sahipsiniz. (Çoğu kişi öyle.)
Nonfree yazılımlar da kullanıyorsunuz diye tahmin ediyorum.
Debian kullanabilirsiniz.

Günlük kullanımda libre bir dağıtım işinizi görmeyebilir. Büyük ihtimalle nonfree sürücülere sahipsiniz. (çoğu kişi öyle.)
Nonfree yazılımlar da kullanıyorsunuz diye tahmin ediyorum.
Debian kullanabilirsiniz.

Hocam Debian kullanmistim ama rolling release kullanmayi sevdigim icin Debian da cok kalamadim. Simdi Void Linux kurdum hosuma gidiyor sanırım Void Linux'da kalacagim oneriniz icin teşekkürler.

Geri
Yukarı