HyperOS nasıl?

Nedense hepsi düşük Orta segment arası mi 8 dışında 🤓🫵

Yüksekleri uzun süre kullanmadım. Onların da sorun olduğunu benim söylememe gerek yok. Foruma girip kapanıp uzun süre açılmayan telefonlara bakabilirsin dostum 😃 Bu kadar fazla Custom ROM kullanılan markanın yazılımına iyi demek nasıl bir kafa anlamıyorum.

Ayrıca Mi Note 10 Lite denilen telefonun Global versiyonu tamamen bozuk. Fastboot çalışmıyor 😉 Artık nasıl becerdilerse böyle bir hata yapmayı. 12.5 üstü Mi Note 10 Lite hatalarına bakabilirsin.

Ayrıca Telegram kanallarına da girip olan sorunlara bakabilirsin.

Yüksekleri uzun süre kullanmadım. Onların da sorun olduğunu benim söylememe gerek yok. Foruma girip kapanıp uzun süre açılmayan telefonlara bakabilirsin dostum 😃 Bu kadar fazla Custom ROM kullanılan markanın yazılımına iyi demek nasıl bir kafa anlamıyorum.

Ayrıca Mi Note 10 Lite denilen telefonun Global versiyonu tamamen bozuk. Fastboot çalışmıyor 😉 Artık nasıl becerdilerse böyle bir hata yapmayı. 12.5 üstü Mi Note 10 Lite hatalarına bakabilirsin.
Redmi Note 4X
Redmi Note 5
Redmi Note 8/T
Redmi Note 8 Pro
Redmi Note 9
Redmi Note 9S
Redmi Note 10S
Redmi Note 10 Pro
Redmi Note 11 Pro

Mi 9
Mi 10
Mi 11
Mi 11 Ultra

Bunlar Elime geçti inceledim ve Note Serisi pekte iyi değil ama mi serisi cidden sağlam idi
Poco asla almam MIUI For Poco çöp

Hatta yazmayı unuttuklarım fazla

Redmi Note 4X
Redmi Note 5
Redmi Note 8/T
Redmi Note 8 Pro
Redmi Note 9
Redmi Note 9S
Redmi Note 10S
Redmi Note 10 Pro
Redmi Note 11 Pro

Mi 9
Mi 10
Mi 11
Mi 11 Ultra

Bunlar Elime geçti inceledim ve Note Serisi pekte iyi değil ama mi serisi cidden sağlam idi
Poco asla almam MIUI For Poco çöp

Hatta yazmayı unuttuklarım fazla

Mi 11 Ultra ve Mi 11 dışında üst segment diğerleri benim de elime geçti. Note serisi tamamen çöp. Mi serisinin de alternatifleri zaten Mi'den daha iyi. Poco da Custom ROM'suz kullanılmaz.

Mi 11 Ultra ve Mi 11 dışında üst segment diğerleri benim de elime geçti. Note serisi tamamen çöp. Mi serisinin de alternatifleri zaten Mi'den daha iyi. Poco da Custom ROM'suz kullanılmaz.
Poco bey sonradan bağımsız oldu ama hala Xiaomi çatısı altında

Mi 11 Ultra ve mi 11 dışında üst segment diğerleri benim de elime geçti. Note serisi tamamen çöp. Mi serisinin de alternatifleri zaten Mi'den daha iyi. POCO da Custom ROM'suz kullanılmaz.

Mi 11 dışında dışında mesela mi 10'da 865 var ve hala iyi
Bir de aynı işlemciyi kullanan S20 serisi en verimsiz kullanan telefon olarak geçiyor bütün testlerde arayüzü ayrı leş Exynos işlemcisi ayrı leş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı