HyperOS'ta nasıl bootloader kilidi açılır?

aybarsceyhun

Kilopat
Göz atın hocam.

Göz atın hocam.

Merhaba. Ben daha önce POCO X3 Pro cihazımın kilidini açtım. Sonra tekrar kapadım. Yine Custom ROM yüklemek istiyorum. İşlem sırasında bu cihaz etkinleştirilmedi lütfen etkinleştirin ve kilidini açmayı deneyin şeklinde hata veriyor ve kilit açılmıyor. Neden olabılır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben daha önce POCO X3 Pro cihazımın kilidini açtım. Sonra tekrar kapadım. Yine Custom ROM yüklemek istiyorum. İşlem sırasında bu cihaz etkinleştirilmedi lütfen etkinleştirin ve kilidini açmayı deneyin şeklinde hata veriyor ve kilit açılmıyor. Neden olabılır acaba?
Merhaba hocam geçmiş olsun.
Başka bir cihazdan alınan qcn yedeğini bu cihaza yazdırarak sorun çözülür. Telefonun seri numarası üzerinden işliyor bu sistem onun için hata alıyorsunuz.

Merhaba hocam geçmiş olsun.
Başka bir cihazdan alınan qcn yedeğini bu cihaza yazdırarak sorun çözülür. Telefonun seri numarası üzerinden işliyor bu sistem onun için hata alıyorsunuz.

Bootloader nedir Redmi Note 13 Pro Plus aldım geçen gün adam telefona gidince bootloader kur dedi telefonu sorunsuz kullanıyorum şu an yüklememe gerek var mı ne işe yarar bu.

Dostum MIUI 14'e dönebilirsen dön orada bootloader aç sonra geri isteediğin sürümü yükle ben şu an Note 12 Pro 5G kullanıyorum sahte sürüm vardı üzerinde xn ile bitiyordu bootloader açtım hyperosa geçtim şu anda sıkıntısız güncelleme alıyor hiçbir sorunu yok 626016 hocamın dediği gibi qcn yedeğiyle çözerseniz bootloader kilidini MIUI da açabilirsiniz.

Geri
Yukarı