HYPERVISOR_ERROR mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

y4vuzz

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Normalde 6 saniyede açılan bilgisayar 1/2 dakika içinde açılıyor açılırken klavye işiklarından anlıyorum kendine reset atıyor ayrıca bilgisayarım Huawei olduğu için sürücüler test edilmiş ve onaylanmış lutfen DDU önermeyin.

Hocam BitDefender AntiVirus'ü sadece dosyalarını onarsam olur mu yoksa sistemden tekrar kaldırıp yükleyeyim mi?

(Bluetooth sürücüsünü güncelledim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mavi ekran hata analizi kategorisinde en azından 2 gün geçmesini bekleyip çözüm olarak işaretliyoruz. 2 gün sonra sorunun çözülüp çözülmediğini belirtirseniz sevinirim. Artık sorun çözüldükçe konuya yazarsınız, kolay gelsin.

Mavi ekran hata analizi kategorisinde en azından 2 gün geçmesini bekleyip çözüm olarak işaretliyoruz. 2 gün sonra sorunun çözülüp çözülmediğini belirtirseniz sevinirim. Artık sorun çözüldükçe konuya yazarsınız, kolay gelsin.
Hocam malesef tekrar aynı hata ile karşılaştım ama bu sefer pc minidump dosyası çıkartamadı. Olay Özellikleri - Olay 41, Kernel-Power 5.08.2021 23_53_04.pngOlay Özellikleri - Olay 1005, BugCheck 5.08.2021 23_52_52.png

O halde güç kaynağı kaynaklı bir şey de olabilir fakat döküm dosyası olmadan kesin bir şey diyemem. Hata kodu neydi peki hatırlıyor musunuz?

Hocam ben Huawei laptop kullanıyorum ayrıca maalesef mavi ekran vermiyor. Açılış ekranında dona kalıyor. (siyah ekranda dona kalıyor)
Bir de hocam kullandığım PC yeni acaba teknik servise mi göndersem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle gönderin zira mavi ekran sorununun çözülmesi gerekirdi. Gönderdikten sonra sorunun ne olduğu tespit edilirse bize de bildirmeyi unutmazsanız sevinirim. İyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı