HyperX alınır mı?

Nefi Mert

Hectopat
Merhaba, Corsair Void RGB Elite Carbon 7.1 Surround mikrofonlu kablolu Gaming kulaklık kullanıyorum. Mikrofonun sesi biraz az gibi ve yazılımı sıkıntılı çalışıyor gibi geldi. Kulağımı vs. çok sıktı. Normalde çok rahat bir kulaklık olduğunu söylüyorlar ama kulağın içindeki dikiş kısımları biraz sıkıntılı.

İade edip HyperX Cloud 2 alınır mı? HP'ye geçtiğini duydum. Kingston modeli ile arasında çok fark var mı? Yoksa işimi görür mü hala.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Corsair Void RGB Elite Carbon 7.1 Surround mikrofonlu kablolu Gaming kulaklık kullanıyorum. Mikrofonun sesi biraz az gibi ve yazılımı sıkıntılı çalışıyor gibi geldi. Kulağımı vs. çok sıktı. Normalde çok rahat bir kulaklık olduğunu söylüyorlar ama kulağın içindeki dikiş kısımları biraz sıkıntılı.

İade edip HyperX Cloud 2 alınır mı? HP'ye geçtiğini duydum. Kingston modeli ile arasında çok fark var mı? Yoksa işimi görür mü hala.

Onu iade edip Cloud 2 alınmaz. Cloud 3 ya da HS80 almalısın.

HS80 mağazada 2300 TL.

İki kulaklık arasında fikir soruyorum, yeni bir kulaklık tavsiyesi istemedim zaten.
Corsair Void Elite'in sıkma kuvveti (Clamping Force) 0.7 lbs, Hyper X Cloud 2 ise 1 lbs olarak gösterilmiş. Eğer Corsair rahatsız ettiyse Hyper X daha fazla rahatsız edebilir. Çünkü incelemede yazılana göre daha fazla sıkıyor kafayı.

Screenshot_1.jpg

İki kulaklık arasında fikir soruyorum, yeni bir kulaklık tavsiyesi istemedim zaten.

HyperX daha rahat mı bilmem ama yazılım vesaire hiçbir şey yok tak çalıştır yapıyorsun bitanede kumandası var. Yanında kumaş pedleride yolluyorlar üzerinde ise deri pedler takılı. Deri pedler kulağı ısıtır yani daha çok rahatsız olursunuz dolayısıyla çıkarıp kumaşı takman daha iyi olur.

Ve benim Void Elite RGB vardı çok hafif ve basit bir kulaklıktı nasıl kafanızı sıktı anlamadım. Benimkinin kabloları bozulmuştu size de olabilir dikkat edin. HyperX kablosu örgülü olduğundan kablo açılmaz ve temassızlık oluşmaz diye düşünüyorum.
İkisi arasında kalındığında HyperX alınmalı ama ben olsam Cloud 3 alırdım.

Eğer bütçeniz sınırsızsa ve saçmalamak istiyorsanız kendi kulaklığımı öneririm 😂 Razer BlackShark V2 Pro 2023 modeli hem mikrofon hem ses kalitesi hem de rahatlıkta sizi tatmin edecektir. Fakat kulaklık ağır yani başınız ağrıyabilir belki 10 saatten fazla kullanırsanız.

Geri
Yukarı