Hyperx Alloy Core RGB Membran vs Hyperx Alloy FPS CherryMX/Brown

Grafomanizm

Decapat
Bir klavye almak istiyorum ve biraz araştırdım ama bir yerde kararsız kaldım. Hyperx Alloy Core RGB Membran mı almalıyım yoksa Hyperx Alloy FPS CherryMX/Brown mu almalıyım? Hyperx Alloy FPS CherryMX/Brown klavyesinin bir mekanik klavye olmasına rağmen fazla ses çıkarmadığını söylüyorlar haklılar mı?
Hyperx Alloy FPS CherryMX/Brown'da gelen özel tuşlar ve taşıma cantası ne kadar işime yarar ve Hyperx Alloy Core kablosunun çıkmıyor olması nasıl sorunlar çıkartır?

Son düzenleyen: Moderatör:
öncelikler ne mekanik mi istiyorsun membran mı ? hyperx alloy core rgb ben kullanıyorum 3-4 aydır. ben membran istediğim için aldım çünkü mekanikler bana göre sesliler mekanikler arasında en az sessiz olanı sanırım brown ama yinede bir membran klavye kadar sessiz olduklarını düşünmüyorum. Kablo çıkarma işlemi belki taşırken bir kolaylık sağlar.

Öncelikler ne mekanik mi istiyorsun membran mı? HyperX alloy Core RGB ben kullanıyorum 3-4 aydır. Ben membran istediğim için aldım çünkü mekanikler bana göre sesliler mekanikler arasında en az sessiz olanı sanırım brown ama yine de bir membran klavye kadar sessiz olduklarını düşünmüyorum. Kablo çıkarma işlemi belki taşırken bir kolaylık sağlar.

Merhaba bende almayı düşünüyorum ama Türkçe harfler bazı sitelerde var bazılarında yok sizdeki nasıl ve nereden söylediniz

Yeni konular

Geri
Yukarı