HyperX alloy Core vs. Logitech G213 Prodigy

Hocam kararsızlığa düşmeyin. Alloy Core denilenlere göre evet belki parasını hak etmiyor. Şu an da 400TL gibi bir fiyatı olması lazım ben 300tl'yken aldım o zaman değiyiordu bence redragon önyargınızı kırın. İkisini de alabilirsiniz üzmez paranız varsa.
Parası inan dert değil, mekaniğin bana sağlayacağı aman aman bir avantaj olmaması beni şüpheye düşürüyor, yıllarca membran klavye kullandım ve memnunum, Alloy Core da beni memnun edecek biliyorum. Redragon markasına ön yargımı az çok kırdım, AOC'a karşı da çok ön yargılı değilim. Ama iki markanın da renk skalası Alloy Core gibi değil, ayrıca türkçe layout sürekli ama sürekli yazı yazdığım için bana fazlasıyla gerekli. Bir bakacağım üç klavyeye de.

Logitech G213 kullanıcısı olarak herhangi bir sorun yaşamadım fakat o fiyatlara @Samotne Ciasteczka'nın önerdiği klavyeler daha kullanışlı ve daha iyi olacaktır.
Belirteyim G213'ü 2. el aldım 1 yıl garantiliydi ve klavyesinde soyulma vardı ve 1-2 tuşu basmıyordu bu klavyeyi satın aldığımda. (220 TL'ye aldım 2. eli.)
Tek güvendiğim nokta Logitech'in garantisiydi, saolsunlar ürünün sıfırını verdiler.
Yine de G213'ü tercih etmezdim bu kafam olsaydı.

Hocam kararsızlığa düşmeyin. Alloy Core denilenlere göre evet belki parasını hak etmiyor. Şu an da 400TL gibi bir fiyatı olması lazım ben 300tl'yken aldım o zaman değiyiordu bence redragon önyargınızı kırın. İkisini de alabilirsiniz üzmez paranız varsa.
Hocam konuyu hortlatıyorum, özür dilerim ama bi sorum olacaktı. Amazon'da 305TL şuan Alloy Core, sizce alınır mı?

Geri
Yukarı