HyperX Alloy Elite Kutu Açılımı ve Ön İnceleme

maxresdefault.jpg

(Yukarıdaki resim alıntıdır.)
--------------------
Evet arkadaşlar bugün itopya üzerinden satın almış olduğum HyperX Alloy Elite mekanik klavyenin elimden geldiğince tanıtmaya çalışacağım.
Öncelikle kargoyu UPS firması getirdi. Kargo şirketleri arasında en beğendiğimdir, bunu da belirtmekte fayda var. Başlayalım.
------------------
Kutuyu elinize ilk aldığımda hissettiğim ilk şey ağırlığının da etkisi ile birlikte bu kutudan kaliteli bir şey çıkacak hissi veriyor. Ağır olunca herkesi böyle bir his kaplar genelde. Ayrıca kutunun dışındaki pürüzsüz kaplamaya resimlerin ve yazıların kabartması çok daha güzel bir his veriyor.
klavye 1.jpeg

klavye 3.jpeg

--------------
Klavyenin arka kısmında ise öne çıkan özellikleri belirtilmiş resimde görebilirsiniz.
klavye 4.jpeg

Altta yazan yazılar öne çıkan özellikleri açıklıyor. Türkçe olarak yazılmadığı için görmeniz açısından en soldaki paragrafı ekliyorum.
klavye 5.jpeg

[1] Klavyenin bağlantı kablosu çıkarılabilir. Ayrıca kendi bağlantısı dışında ekstra bir tane daha USB 2.0 portu var. Telefon şarj edebiliriz yani. Mesela.
[2] Parlaklık, ışık efektleri ve oyun modu için kolay erişilebilir butonlar bulunuyor.
[3] Kılavuzda belirttiğine göre FPS oyunları için ilave renk ve dokulu tuş kapakları zaten kutu içeriği resminde vakumlu poşette göreceksiniz.
[4] Uzun ömürlü dayanıklılık ve stabilite için sağlam çelik çerçeveden bahsetmiş.
-------
Ve kutunun içini açtık sonunda. Klavyenin konduğu poşet ekran kartlarında da kullanılan antistatik poşetlere benziyor.
bilgisayar 5.jpeg

-----------
Klavyeyi kutudan çıkardığımda gözüme ilk önce bağlantı kablosu ilişti. Kaliteli bir malzemeden yapıldığı belli oluyor. Ben buradayım diyor sanki. Dokusu çok hoş ve sert bir yapıya sahip.
Kutu içeriğine değinecek olursak:
- Bilek destek aparatı.
- Hızlı başlangıç klavuzu ki Türk olduğumuz için bunu direk çöpe atıyoruz :D
- Hyperx Alloy Elite Klavye.
- HyperX ailesenine katıldığımız için bir teşekkür belgesi.
- Ve genelde etlerin ve kaşar türü besinlerin saklandığı vakumlu poşetlerin içinde FPS oyunları için farklı rekli ve dokulu ek tuşları görüyoruz. HyperX firmasını da ayrıca teşekkür ediyorum. Bizi gördü garibim et yiyemiyoruz madem vakumlu poşetin içinde et gönderiyorlar. Allah razı olsun.
bilgisayar 6.jpeg

-----------
İncelemem bu kadardı arkadaşlar. Prensip olarak tüm sistem tamamlanmadan kullanmayacağım. Sistemim tamamlandığı zaman bunun ses testlerini de video olarak konunun altında paylaşacağım.
Eğer bir faydam dokunduysa ne mutlu bana iyi günler.
Fiyat: Tek çekim + kargo 472 Türk Lirasına indirimli olarak alındı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğrudur, fakat maalesef böyle bir şey yok. Olmasını çok isterdim orası ayrı
Arkasında da çıkarılabilir örgülü diyor. Aynı klavyeden bahsettiğimize emin miyiz? Şaşırdım doğrusu.
Tamam hocam siz haklısınız. Gördüm şimdi. Yanlış yazmışlar o zaman.

Hayırlı olsun, klavye multi medya tuşları Youtube da çalışmıyor fakat Spotify' in masaüstü uygulamasında çalışıyor durum sizde nasıl?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı