HyperX Alloy Elite RGB vs SteelSeries Apex M750

Bilek desteği ve multimedya tuşlarından dolayı HyperX olan modeli öneririm. İkisi de üzmez ama. Bütçen ne kadar bu arada ? alternatifler sunabilirim.

Bu corsair ın ne özelliği var herkes bu klavyeyi öneriyor ? Benim için görsellikte önemli olduğu için bana biraz kötü geldi görünüşü. Bende steelseries mouse ve kulaklık var klavyeyide steelseries alırsam uyumlu olur diye düşünüyorum ama kararda veremiyorum değer mi ?

Bence değmez. SteelSeries olan modelde çok iyi fakat multimedya tuşları, bilek desteği veya makro tuşları yok. O bütçelere ben çıksam bu özellikleri de arardım. K95 o fiyatlara inmişken almanı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Görsellik tabi zevk meselesidir bana sorarsan K95 ve K70 MK.2 çok daha güzel ve premium gözüküyor. Özellikle SteelSeries MK750 fiyatını asla haketmiyor, fiyatına karşılık sundukları çok kötü. İkisi arasından kesinlikle HyperX Alloy Elite RGB almalısın. Fakat bütçen 800-900 TL arasındaysa K95 Platinum ve K70 MK.2'yi hemen bir kenara atma derim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı