HyperX Alloy FPS vs Steelseries Apex M750 TKL

C4rbe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar açıkçası 700 TL vermeye bek gönlüm el vermedi. Ben de daha ucuzlarına yöneldim. İkisinden hangisi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
HyperX Alloy FPS gerçekten güzel bir klavyedir. İmkanınız varsa mağazaların çoğunda bulunuyor. Vatan Mediamarkt vs. Benim tavsiyem HyperX Alloy FPS.

Yerinizde olsam SS APEX M750 TKL alırdım fakat HyperX Alloy FPS kullanıcısıyım ve her türlü rage testinden geçmiştir(duvara fırlatamadım henüz, kıyamadım).

Asus Claymore Core' a bakmanızı tavsiye ederim. Ayrıca Corsair K70 ve Strafe modellerini de indirimde bulursanız düşünün derim.

HyperX Alloy FPS bu modellerin yanında alt gömlek kalıyor.
Edit: Eğer SS Apex M750 TKL alacaksanız bu seti alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Apex M750 TKL hem numlock tuşları yok hem de Cherry MX değil SteelSeries'in kendi QX2 anahtarlarını kullanıyor bu eksi yönlerine rağmen fiyatı(500+) fazla yüksek.

Bence HyperX Alloy FPS daha mantıklı.

HyperX Alloy Fps Red Switch Gaming Mekanik Klavye ( HX-KB1RD1-UK/A2 ) | HyperX | Mekanik Oyuncu Klavyeleri HyperX Alloy Fps Red Switch Gaming Mekanik Klavye Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Onur abi SteelSeries QX2 CherryMXe göre daha iyi değilmiydi :D ben sana güvenip aldım memnunum iyiki M750TKL almışım PC HOCASINDAN SELAMLAR

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı