HyperX Alloy FPS Fazla Basma Problemi

Trimbaler

Kilopat
Hyperx Alloy FPS'den önce 2 yıl kadar SteelSeries 6Gv2 kullandım. Klavyenin 6. ayından itibaren bazı tuşlar 1 defadan fazla basıyor veya kayıt almayıp hiç basmıyordu. Araştırdığımda 6Gv2 kullanıcılarının bu sorunu çok fazla yaşadığını öğrendim.

23 gün kadar önce Itopya'dan Hyperx Alloy FPS Red satın aldım. İlk haftanın sonunda 6Gv2'de yaşadığım sorunun aynısını yaşamaya başladım. Yine reddit'te araştırmam sonucu bu sorunu yaşayan çok kullanıcı olduğunu gözlemledim. Reddit'te Hyperx kullanıcısı bu sorunları yaşayanlara ivedilikle dönüş yapmış ve çözüm sağlayabilecek bazı önerilerde bulunmuş ama sorunu çözemeyen tüketicilere iade yapmışlar.

Yaşadığım bu sorun için iade talebi oluşturdum ama sorunun yazılımsal veya bilgisayarımdaki bir hatadan dolayı olma ihtimali var mıdır emin olmak için buradan bilgi almak istedim. Klavyeyi başka bilgisayarda kullanma ihtiyacı görmüyorum çünkü 6Gv2'den sonra elimden 2 adet klavye daha geçti, onlarda böyle bir sorun yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de HyperX Alloy FPS aynı sorunu yasıyorum bazı tuslar cift basmaya basladı 1yıldan sonra bazen de celik gövdesine deydigim zaman elektirik carpıyor hem de bayağı bıldıgın yerınden hoplatacak kadar sorun ne anlamadım.

Geri
Yukarı