HyperX Alloy FPS Kailh Silver Speed vs XPG Summoner Cherry MX Blue

meka65

Kilopat
Daha fazla  

İyi forumlar. Şu iki klavyeden birini alacağım. Hangisini seçmeliyim? Nedeni ile yazarsaniz sevinirim. Fiyatlari aşağı yukarı ayni. İkinci el alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir yorumda bulunamayız ama. Kailh Silver linear, Cherry MX Blue ise clicky. Tamamen farklılar. Ben şahsen en kaliteli linear klavyeyi üstüne para verseler kullanmam.

Senin bileceğin iş, buradaki hiç bir yoruma bakma, ikisi de kaliteli switchler. En iyisi TeknoSA olsun, MediaMarkt olsun bu switchleri deneyebileceğin bir yer bul, öyle karar ver.

Yeşil elma mı güzeldir kırmızı elma mı diye bir şey soruyorsun şu anda, sadece sen bilebilirsin cevabını.

PS. O kadar harcayacaksan tactile switchleri de kontrol et, belki onları daha çok seversin.

Bir yorumda bulunamayız ama. Kailh Silver linear, Cherry MX Blue ise clicky. Tamamen farklılar. Ben şahsen en kaliteli linear klavyeyi üstüne para verseler kullanmam.

Senin bileceğin iş, buradaki hiçbir yoruma bakma, ikisi de kaliteli Switch'ler. En iyisi Teknosa olsun, MediaMarkt olsun bu Switch'leri deneyebileceğin bir yer bul, öyle karar ver.

Yeşil elma mı güzeldir kırmızı elma mı diye bir şey soruyorsun şu anda, sadece sen bilebilirsin cevabını.

PS. O kadar harcayacaksan tactile Switch'leri de kontrol et, belki onları daha çok seversin.

Evet hocam haklısınız linear ve clicky arasında bir seçim yapmalıyım sanirim. Genel özellikler konusunda HyperX daha kaliteli sanirim ama önemli olan hissiyati. Bugün gidip bir deniyeyim

HyperX. Klavye zaten mükemmel. Switchleri de iyi. Cherry blue çok sesli. O klik sesini sevmeme rağmen cherry blue fazla sesli. Ben şahsen Brown(tactile) öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı