HyperX Alloy MKW100 alınır mı?

Bütçe
1.500 TL

MRainb0w

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-10105F - 16GB Ram - 1660Ti
1-1.5 aylık bir süreçten sonra Türkiye içinde alabileceğim nadir klavyelerden bir tanesi olduğunu düşünüyorum. Sizce bu klavye alınır mı? Veya Türkiye içinde alabileceğim maksimum 1.500 TL'lik başka öneriler var mıdır? Bunların haricinde birkaç sorum var.

İlk sorum bu klavyeye istediğim keycapsleri alıp takabilir miyim? İkinci sorum ise bu klavye beni en az 1.5-2 yıl civarı veya daha fazla götürür mü? Üçüncü sorum ise bu klavyenin RGB'lerini özelleştirebiliyor muyum? Birkaç video izledim sanırım uygulaması vardı ama her tuşa tek tek farklı renk atayabilir miyim?

1-1.5 aylık bir süreçten sonra Türkiye içinde alabileceğim nadir klavyelerden bir tanesi olduğunu düşünüyorum. Sizce bu klavye alınır mı? Veya Türkiye içinde alabileceğim maksimum 1.500 TL'lik başka öneriler var mıdır? Bunların haricinde birkaç sorum var.

İlk sorum bu klavyeye istediğim keycapsleri alıp takabilir miyim? İkinci sorum ise bu klavye beni en az 1.5-2 yıl civarı veya daha fazla götürür mü? Üçüncü sorum ise bu klavyenin RGB'lerini özelleştirebiliyor muyum? Birkaç video izledim sanırım uygulaması vardı ama her tuşa tek tek farklı renk atayabilir miyim?
İlla Türkiyeden mi alacaksın?

Hocam şahsen 1300 TL bandına ineceğini düşünmüyorum özellikle seçimden sonra bu fiyata bile bulamayabilirim. Bu fiyata daha iyisi var mı ki?

Evet hocam Türkiye'den almaya karar verdim. Sizin önerdiğiniz klavyelerin hepsi yurtdışı maalesef.
Maalesef en iyi ihtimalle alloy alıyorsun. Para israfı bir tık.

Maalesef en iyi ihtimalle alloy alıyorsun. Para israfı bir tık.
Hocam benim işimi görebilecek düzeyde ise para istarafı olarak bakmıyorum olaya. Üstte belirttiğim gibi seçimden sonra bu fiyatlara bile bulamayabilirim ki zaten bu bütçede Türkiye'de alınacak en iyi klavye bu sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı