HyperX Alloy Origins 60 alınır mı?

Hocam klavye arayışı içindeydim (ki içlerinde bu da vardı :D) şans eseri konunuzu gördüm. Fakat Aqua ile normal hali arasındaki farkı bilmiyorum, açıklayabilir misiniz?

Hocam klavye arayışı içindeydim (ki içlerinde bu da vardı :D) şans eseri konunuzu gördüm. Fakat Aqua ile normal hali arasındaki farkı bilmiyorum, açıklayabilir misiniz?
Şimdi baktım da linear ve tactile farkıymış, dikkat etmemişim. Linear tercih edeceğim için Red switch almayı -eğer aralarında herhangi bi kalite vs. farkı yoksa- düşünüyorum.

Son düzenleme:
Klavye geldi aşırı hoşuma gitti red ile farkı sanki nasıl desem bastığımı hissediyorum (biraz sert ve yumuşak arasında bir şey) çok hoş bir hissiyat ekstradan %60 sandığımdan küçük geldi ama hissiyat aşırı iyi ve ses biraz daha tok geliyor rede göre.

Klavye geldi aşırı hoşuma gitti red ile farkı sanki nasıl desem bastığımı hissediyorum (biraz sert ve yumuşak arasında bir şey) çok hoş bir hissiyat ekstradan %60 sandığımdan küçük geldi ama hissiyat aşırı iyi ve ses biraz daha tok geliyor rede göre.
Hayırlı olsun hocam, isminizi bi kenara yazıyorum çünkü klavyeyi alma düşüncem var. Rahatsız olmayacaksanız zamanı gelince bir kaç soru sormak isterim. Keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle <3

Hayırlı olsun hocam, isminizi bir kenara yazıyorum çünkü klavyeyi alma düşüncem var. Rahatsız olmayacaksanız zamanı gelince birkaç soru sormak isterim. Keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle <3

Tamamdır zaten herhangi bir olumsuz düşüncem olursa buraya yazarım şu anki tek sıkıntım us klavye olması ama alışılır ona da.

Hayırlı olsun hocam, isminizi bi kenara yazıyorum çünkü klavyeyi alma düşüncem var. Rahatsız olmayacaksanız zamanı gelince bir kaç soru sormak isterim. Keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle <3
Maalesef fiyatına zam gelmiş. :( Bu akşam sipariş edecektim oysa ki...

Hala 2150 TL ama red Switch ve değişik bir baskısı var.
Bunu da gördüm hocam, güvenilir gelmedi. Belki prime özel fln amazondan fırsat yakayabilme umudundayım. Umarım..

Hocam ben de almayı düşünüyorum şu an fiyatı 2.139TL'ye düşmüş tavsiye eder misiniz?

Kesinlikle alınır dikkat edin Aqua Switch olsun ilk gün biraz değişik gelir ama sonraki günlerde çok güzel gelmeye başlarki red Switch vs kullanamıyorum artık çok yumuşak geliyor 7 Aralık 2023 de bende 2.119, 00 TL'ye almıştım.

Kesinlikle alınır dikkat edin Aqua Switch olsun ilk gün biraz değişik gelir ama sonraki günlerde çok güzel gelmeye başlarki red Switch vs kullanamıyorum artık çok yumuşak geliyor 7 Aralık 2023 de bende 2.119, 00 TL'ye almıştım.

O zaman şu anki bahar indirimi çok iyi bir fırsat, yardımınız için teşekkür ederim. Deneyim en değerli ve önemli bilgi kaynaklarından biridir ne de olsa :)

Hocam bir de aklıma gelmişken sorayım, Türkçe harflerin olmaması sıkıntı çıkarıyor mu? Bir de yön tuşlarını kullanmak için FN tuşuna basılı tutmam mı gerekiyor?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı