HyperX alloy Origins 60 space tuşunun sesi diğer tuşlardan farklı çıkıyor

Deno0101

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, yakın zamanda kendime HyperX alloy Origins 60 adlı klavyeyi satın aldım ve klavyeyi gerçekten çok sevdim fakat fark ettiğim bir şey var o da space tuşunun sesi diğer tuşlardan farklı geliyor ve farklı hissettiriyor. Yani diğer tuşlara bastım mı tak tak ediyor ve bastığım da çok güzel bir his oluyor fakat space tuşuna bastığımda sanki normal membran klavye kullanıyormuş gibi hissediyorum. Klavye kutusundan çıkan ekstra space bar ile klavye üzerinde gelen space barı değiştirmiştim, acaba takarken çok bastırdım diye böyle bir şey olmuş olabilir mi? Gerçi herhangi bir şekilde tuş da ya da Switch'te kırık vs. yok. Video linki bırakıyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ilk defa fakat ben keycap'i orjinal ile değişmeden önce taktak ediyordu diğerleri gibi.
Malzeme kalitesi ve materyali farklı ise çok doğal kaldı ki klavyelerin spacesi genel olarak böyle sesler verir blue kullanıyorum klavye kaliteli olduğu için güzel fakat önceki klavyede değildi. Tuş takımı önemli bir etken.

Geri
Yukarı