HyperX Alloy Origins 65 vs Asus ROG Scope NX TKL Deluxe vs Epomaker TH80 Pro

0 yay sesi duyunca gelen mutluluk hissi diyelim siz anlayın hocam :D

Emin olun o umrumda değil. İkizim yataktayken yavaş bas şu tuşlara demesin yeter. Onda şu an KB435L var, yay sesi bir nebze daha az. Bakalım o beğenecek mi.

Biliyorum hocam biliyorum, sadece aceleci biri olduğum için böyle 1 2 hafta kargo gözlemliyesim hiç yok. Uzun süredir bakıyorum TH80 Pro modeline sipariş geçip aradan çıkartırım muhtemelen.
Aradaki kalite farkı için kargo gözlemlemeye değeceğini düşünüyorum hocam. Bir de 2 haftayı bulmuyor ki 1-1.5 hafta içinde geliyor genelde.
Benim herhalde bi 3-4 gün oldu. Çok meraklıyım. Markasız bir Blue Switch kullanıyorum ve klavyem Frisby. Tuş takılıyor, sürekli basıyor, çift basıyor, Switch sesinden çok yay sesi geliyor vs. vs. Umarım güzel olur.
Size de ben önermiştim hocam çok iyi bir switch merak etmeyin. Bu arada önceki klavyeniz blue switch olduğu için alışmakta da problem yaşamayacaksınız çünkü linear olmasına rağmen blue gibi tok hissiyatı var. TH serisi de başarılı bir seri.

Aradaki kalite farkı için kargo gözlemlemeye değeceğini düşünüyorum hocam. Bir de 2 haftayı bulmuyor ki 1-1.5 hafta içinde geliyor genelde.

Size de ben önermiştim hocam çok iyi bir switch merak etmeyin. Bu arada önceki klavyeniz blue switch olduğu için alışmakta da problem yaşamayacaksınız çünkü linear olmasına rağmen blue gibi tok hissiyatı var. TH serisi de başarılı bir seri.
Bakalım hocam, şu an 3 5 bir şey eksik. 1-1.5 hafta güzel bir süre. Şu ara forumu saldım, kafamı oyunlara veriyorum, zaman çok hızlı geçiyor gibi geliyor. Alırsam ve gelince ilk size sunacağım deneyimlerimi.

Hocam eğer bunun garantisi var ise ben de bunu düşünüyorum.
Eğer klavyeyi dediyseniz garanti sorun olmaz hocam, bir şey aldığınızda zaten 90 güne kadar koruması var. Bir sorun çıkarsa da paranızı geri alırsınız ama çıkmıyor. İleride de çıkmaz ki çıksa da switch değiştirirsiniz çözülür.

Eğer klavyeyi dediyseniz garanti sorun olmaz hocam, bir şey aldığınızda zaten 90 güne kadar koruması var. Bir sorun çıkarsa da paranızı geri alırsınız ama çıkmıyor. İleride de çıkmaz ki çıksa da switch değiştirirsiniz çözülür.

Hot-Swap klavyelerin en iyi yanı da bu. İleriye dönük klavye olmaları.

Tamamdır hocam bu klavye gerçekten com güzel gözüküyor ve hocalarımın da dediği kaliteli gözüküyor ben de bu modelde karar kılacağım şimdilik.

Hot-Swap klavyelerin en iyi yanı da bu. İleriye dönük klavye olmaları.
Kesinlikle. Mouse'm da hotswap ve switchi (Asus maalesef :D) çiftlemeye başladı ve değiştim düzeldi. İleride de garantiye vericem, 0 yollasınlar.
Tamamdır hocam bu klavye gerçekten com güzel gözüküyor ve hocalarımın da dediği kaliteli gözüküyor ben de bu modelde karar kılacağım şimdilik.
Epomaker üzmez hocam, yine buraya yazarsınız alacağınız vakit.

Kesinlikle. Mouse'm da hotswap ve switchi (Asus maalesef :D) çiftlemeye başladı ve değiştim düzeldi. İleride de garantiye vericem, 0 yollasınlar.

Epomaker üzmez hocam, yine buraya yazarsınız alacağınız vakit.

Bilginiz varsa mouse konuma bakarsanız güzel olur. Son konularımda olması lazım.

Umarım üzmez hocam. Çok çektim çevre birimlerinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı