HYPERX Alloy Origins Core klavyem NGENUITY yazılımına bağlanmıyor.

Aril01

Centipat
Merhabalar. Ben klavyemi yaklaşık 2 ay önce aldım fakat aldığımdan beri maalesef Ngenuity yazılımına bağlayamadım. İlk başta klavyeyi görüyor ve Firmware update lazım diyor. Firmware update yap deyince de maalesef yapamadık daha sonra tekrar deneyin diyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Merhabalar. Ben klavyemi yaklaşık 2 ay önce aldım fakat aldığımdan beri maalesef Ngenuity yazılımına bağlayamadım. İlk başta klavyeyi görüyor ve Firmware update lazım diyor. Firmware update yap deyince de maalesef yapamadık daha sonra tekrar deneyin diyor. Yardımcı olabilecek var mı?
Reis PC dilini İngilizce yap konumunu Amerika yap çok saçma ama güncellemeyi yapıyor yazılım çalışıyor sonra geri düzeltirsin

Selamlar, aynı klavyeyi kullanıyorum. Sorunu bu şekilde çözdüm:

NGenuity yazılımını Microsoft Store'dan indirdiğinizde klavyeyi görmeyecek ve Firmware Update yapmanızı isteyecek. Bu Update'i yapmaya çalıştığınızda da bir hata alacaksınız. Bunu çözmek için;

Window 10'da:
  • Uygulamayı tamamen kapatın.
  • Ayarlar'a girin.
  • Zaman ve Dil'e girin.
  • Sol taraftan Bölge'ye tıklayın.
  • Ülke veya Bölge bölümünü Amerika Birleşik Devletleri yapın.
  • Bölgesel biçim bölümünü de İngilizce (Amerikan) yapın.
Ayarlar bölümünde işimiz bitti, artık kapatabiliriz.

Bu şekilde çözülmezse Ayarlar, Zaman ve Dil, Bölge bölümünden Bölgesel Biçim ayarını İngilizce (Birleşik Krallık) yapın.

Elimle güncellemeyi yaptığımda bende olmamıştı bölge ile çözdüm.
Bende seçiyorum ama update olarak kalıyor. Abd ve birleşik krallık seçinde. Otomatik seçim olarak mı bıraktınız ?

Geri
Yukarı