HyperX alloy Origins Core mekanik klavye pudding tuşlara uyumlu mu?

Bütçe
1000

M.Esat

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, kendime bir klavye bakıyorum gözüme (HyperX alloy Origins Core mekanik Gaming klavye red HX-KB7RDX-US) bu model bir klavye takıldı sizce alınabilir seviye mi? Ayrıca pudding keycaps diye bir tuşlar da var bu klavyeye uygun mudur? İkisinin linkini de aşağıya bıraktım. Eğer maksimum 1000 TL civarı kaliteli öneriniz varsa onlara da bakarım. Şimdiden teşekkürler.

klavye ingilizce, keycap ler türkçe olduğu için sol shift, enter ve enterın üzerindeki virgül tuşları uymayacaktır. türkçe klavye düzeninde büyük enter var bu klavyedeki enter küçük.

alloy origins core u 2 hafta önce aldım çok memnunum. hyperx in kendi switchleri var. kırmızı switch olduğu için fazla ses yapmıyorlar. basım hissiyatı güzel ve rgb si harika bence. detaylı piyasa araştırması yaptığımda renkleri en canlı yansıtan markalardan biri olduğunu gördüm hyperx ürünlerinin.

uzun yıllardır laptop kullanıcısı olduğum için bu klavyeyi kullanırken bilek desteği aradım ne yazık ki. bileğim biraz aşağıda kaldı, uzun süre oyun oynadıktan sonra bir miktar acı hissettim bileğimde. ama bu herkes için aynı olacak diye bir kural yok tabii ki, belki siz rahat edersiniz.

benim açımdan diğer bir eksisi de oyun oynarken elinizi space tuşunda bırakamıyorsunuz. hassasiyet derecesi sanırım fazla olacak ki ilk bir kaç saat karakterim space tuşuna istemsizce basmamdan ötürü kendi kendine zıplamış oldu. bunun haricinde gönül rahatlığıyla öneririm. zaten bu forumdaki eski konuları okuyarak alma kararı vermiştim, sizde konulara göz gezdirebilirsiniz

Son düzenleme:
Klavye İngilizce, keycapler Türkçe olduğu için sol Shift, enter ve enterın üzerindeki virgül tuşları uymayacaktır. Türkçe klavye düzeninde büyük enter var bu klavyedeki enter küçük.

Alloy Origins Core u 2 hafta önce aldım çok memnunum. HyperX'in kendi Switch'leri var. Kırmızı Switch olduğu için fazla ses yapmıyorlar. Basım hissiyatı güzel ve RGB'si harika bence. Detaylı piyasa araştırması yaptığımda renkleri en canlı yansıtan markalardan biri olduğunu gördüm HyperX ürünlerinin.

Uzun yıllardır laptop kullanıcısı olduğum için bu klavyeyi kullanırken bilek desteği aradım ne yazık ki. Bileğim biraz aşağıda kaldı, uzun süre oyun oynadıktan sonra bir miktar acı hissettim bileğimde. Ama bu herkes için aynı olacak diye bir kural yok tabii ki, belki siz rahat edersiniz.

Benim açımdan diğer bir eksisi de oyun oynarken elinizi space tuşunda bırakamıyorsunuz. Hassasiyet derecesi sanırım fazla olacak ki ilk birkaç saat karakterim space tuşuna istemsizce basmamdan ötürü kendi kendine zıplamış oldu. Bunun haricinde gönül rahatlığıyla öneririm. Zaten bu forumdaki eski konuları okuyarak alma kararı vermiştim, sizde konulara göz gezdirebilirsiniz.

Konuyu açmadan önce bakmıştım ama bulamamışım benzer konuslar varmış. Bu pudding tuşlar sizde bulunuyor mu? Eğer bulunuyorsa belirtilen tuşlarla fotoğraf atabilir misiniz? Bende laptoptan geçiyorum sizin gibi ama bilek konusunda sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum. Değerli deneyimleriniz yorumlarınız için teşekkür ederim.

Konuyu açmadan önce bakmıştım ama bulamamışım benzer konuslar varmış. Bu pudding tuşlar sizde bulunuyor mu? Eğer bulunuyorsa belirtilen tuşlarla fotoğraf atabilir misiniz? Bende laptoptan geçiyorum sizin gibi ama bilek konusunda sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum. Değerli deneyimleriniz yorumlarınız için teşekkür ederim.
bende yok ama dün açılan bir konunun linkini paylaşayım şöyle;

mavi olan görselin sol yarısı razer ın orjinal hali sağ yarısı keycaps takılmış hali. yeşil renkli görsel ise tüm tuşların uygulanmış şekli. razerda türkçe olduğu için arkadaş bütün tuşları uygulayabilmiş. bahsettiğim sol shift ve enter gibi tuşlar alloy origins core için uygulanamıyor kalanını uygulayabilirsin

bende yok ama dün açılan bir konunun linkini paylaşayım şöyle;

mavi olan görselin sol yarısı razer ın orjinal hali sağ yarısı keycaps takılmış hali. yeşil renkli görsel ise tüm tuşların uygulanmış şekli. razerda türkçe olduğu için arkadaş bütün tuşları uygulayabilmiş. bahsettiğim sol shift ve enter gibi tuşlar alloy origins core için uygulanamıyor kalanını uygulayabilirsin
Anladım görünüşü gerçekten çok hoşuma gitti bütçemi yetiştirebilirsem iki ürünü de almayı düşünüyorum. Dil sorunu yaşanıyormuş sanırım Türkçeye çevirmek çok zor oluyor mu peki?

türkçeye çevirmek derken tam anlayamadım? klavye ilk çıktığında hyperx in yazılımı klavyeyi görmüyormuş. onu yapabilmek için windows ayarlarından dili ingilizce konumu amerika yapmak gerekliymiş zamanında. ama ben öyle bir problem yaşamadım. program klavyeyi gördü bir sorun olmadı.
türkçeye çevirmek dediğiniz şey başka bir problemse onu açıklayabilirsiniz anlayamadım ne demek istediğinizi

türkçeye çevirmek derken tam anlayamadım? klavye ilk çıktığında hyperx in yazılımı klavyeyi görmüyormuş. onu yapabilmek için windows ayarlarından dili ingilizce konumu amerika yapmak gerekliymiş zamanında. ama ben öyle bir problem yaşamadım. program klavyeyi gördü bir sorun olmadı.
türkçeye çevirmek dediğiniz şey başka bir problemse onu açıklayabilirsiniz anlayamadım ne demek istediğinizi
Üzgünüm doğru belirtememişim tam da onu kast ediyordum. Eğer artık sorun olmuyorsa çok güzel

Yeni konular

Geri
Yukarı