HyperX Alloy Origins ve Ninjutso Katana Superlight nasıldır?

Fatih ALEMDAR

Hectopat
Aktif olarak kullandığım Razer DeathAdder V2 mouse ve Razer Cynosa V2 klavye var. Yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum. Ve klavye olarak bunu Amazon.com.tr
Mouse olarak da bunu Ninjutso Katana Superlight Kablosuz Optik Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri düşünüyorum, kullananlar varsa deneyimlerini atarlarsa memnun olurum. Uzun araştırmalar sonucunda bu ikiliyi buldum. Klavye olarak red Switch ve %60 istiyorum bu özelliklerden başka önermeyin. İyi sosyaller.
Elimin ölçüsü 17-9, tutuş şeklim claw.

Klavye alınır. %60 bir klavye almak istiyorsanız yurtiçinde pek de alternatif yok zaten bu fiyatlara. Ayrıca klavye red switch değil, HyperX'in aqua switch'leri. Haberiniz olsun. Mouse olarak Ninjutso Katana'nın şu anki fiyatı fazla. Bu para verilmez. Onun yerine Lamzu Atlantis alın. Elinize de uyacaktır.

Yurtdışı sorun değilse bunu almanızı öneririm:

Muadillerine göre puding keycaps'leri bulunuyor. Bu yüzden bunun alınması daha mantıklı kalıyor. Red switch stokları bitmiş. Arada bir geliyor, size de uyarsa takip edebilirsiniz.

Klavye alınır. %60 bir klavye almak istiyorsanız yurtiçinde pek de alternatif yok zaten bu fiyatlara. Ayrıca klavye red Switch değil, HyperX'in Aqua Switch'leri. Haberiniz olsun. Mouse olarak ninjutso Katana'nın şu anki fiyatı fazla. Bu para verilmez. Onun yerine lamzu atlantis alın. Elinize de uyacaktır.

Yurt dışı sorun değilse bunu almanızı öneririm:

Muadillerine göre puding Keycaps'leri bulunuyor. Bu yüzden bunun alınması daha mantıklı kalıyor. Red Switch stokları bitmiş. Arada bir geliyor, size de uyarsa takip edebilirsiniz.

Hocam hem beyaz ekipman hem de yurtdışından alışveriş yapma taraftarı değilim.

Hocam hem beyaz ekipman hem de yurtdışından alışveriş yapma taraftarı değilim.
Burada birkaç rengi daha bulunuyor mouse'un:
Siyah stokları arada geliyor. Takip ederseniz yakalarsınız.

Onun dışında Katana yerine Sora almanız daha mantıklı.

Burada birkaç rengi daha bulunuyor farenin:
Siyah stokları arada geliyor. Takip ederseniz yakalarsınız.

Onun dışında katana yerine sora almanız daha mantıklı.

Hocam N11'den taksiktli ve sıkıntısız bir şekilde alacağım. Bu attığınız site yurt içi midir yurtışı mıdır ve ayrıca N11 gibi taksitte sorunsuz alışveriş yapabilir miyim? Herhangi bir değişim arıza durumunda ürünü servise ulaştırma konusunda sıkıntı yaşar mıyım? Ve bir de 45 gram çok hafif olmaz mı?

Hocam N11'den taksitli ve sıkıntısız bir şekilde alacağım. Bu attığınız site yurt içi midir yurtışı mıdır ve ayrıca N11 gibi taksitte sorunsuz alışveriş yapabilir miyim? Herhangi bir değişim arıza durumunda ürünü servise ulaştırma konusunda sıkıntı yaşar mıyım? Ve bir de 45 gram çok hafif olmaz mı?
Ürün yurtiçi. Taksitle alakalı bilgim yok. Ödeme kısmına geçip bakabilirsiniz. Sıkıntı yaşamazsınız. Site güvenilir bir site. Zaten hafif olması iyi bir şey. Düşük hassasiyette mouse'u atmak gerekiyor. Ağır bir mouse'dan geçecekseniz alışmanız biraz sürebilir belki. Ayrıca garantisi var ve iade politikası da böyle:

''Mouse ürünlerinde iade politikası:

Dış ambalajı açılmış ürünlerde koşulsuz şartsız iade kabul edilmez.

Ürün garantisi:

Ürün 2 sene boyunca garanti kapsamındadır. Kullanıcı hatasından kaynaklanmayan kusur durumunda bire bir değişim veya teknik servis desteği sağlanır.
''

Ürün yurt içi. Taksitle alakalı bilgim yok. Ödeme kısmına geçip bakabilirsiniz. Sıkıntı yaşamazsınız. Site güvenilir bir site. Zaten hafif olması iyi bir şey. Düşük hassasiyette fareyi atmak gerekiyor. Ağır bir Mouse'dan geçecekseniz alışmanız biraz sürebilir belki. Ayrıca garantisi var ve iade politikası da böyle:

"mouse ürünlerinde iade politikası:

dış ambalajı açılmış ürünlerde koşulsuz şartsız iade kabul edilmez.

Ürün garantisi:

Ürün 2 sene boyunca garanti kapsamındadır. Kullanıcı hatasından kaynaklanmayan kusur durumunda bire bir değişim veya teknik servis desteği sağlanır.
"

Kullandığım mouse çok ağır değil 82gr olması lazım, swarcow diye takip ettiğim bir kanal var dün sora ile alakalı bir video yapmıştı. Eğer Trendyol, Hepsiburada, N11 vs. gibi sorun çıkarmayan bir site ise, bu fareyi almayı düşünüyorum. Herkese tavsiyeleri için teşekkürler. İyi akşamlar.

@Kiznaiver hocam aklıma bir soru daha takıldı.Diyelim ki ben bu mouseyi aldım ve evime geldi.Kutuyu açtım ve bozuk olduğunu tespit ettim ne yapacağım param çöp mü olacak?

Kullandığım mouse çok ağır değil 82gr olması lazım, swarcow diye takip ettiğim bir kanal var dün sora ile alakalı bir video yapmıştı. Eğer Trendyol, Hepsiburada, N11 vs. gibi sorun çıkarmayan bir site ise, bu fareyi almayı düşünüyorum. Herkese tavsiyeleri için teşekkürler. İyi akşamlar.

@Kiznaiver hocam aklıma bir soru daha takıldı. Diyelim ki ben bu fareyi aldım ve evime geldi. Kutuyu açtım ve bozuk olduğunu tespit ettim ne yapacağım param çöp mü olacak?

Yanlış anlatmışım pardon, demek istediğim şu diyelim ki ben bu fareyi aldım ve evime geldi. Kutuyu açtım ve bozuk olduğunu tespit ettim, ve ilgili servise yönlendirdim ürün için bana tamamen yurt içi deseteği sağlanacak mı? Ve bu sizin sponsorunuz olan Wraith e-spor yurt içi firma mıdır?

Son düzenleme:
Yanlış anlatmışım pardon, demek istediğim şu diyelim ki ben bu fareyi aldım ve evime geldi. Kutuyu açtım ve bozuk olduğunu tespit ettim, ve ilgili servise yönlendirdim ürün için bana tamamen yurt içi deseteği sağlanacak mı? Ve bu sizin sponsorunuz olan Wraith e-spor yurt içi firma mıdır?
Hocam benim sponsorum falan değil. Yakından uzaktan alakam yok. Sadece sitede yazan ve bilgi sahibi olduğum şeyleri aktardım sizlere. Eğer ürün bozuksa veya herhangi bir sorunu varsa iade almak zorundalar zaten. O politikada geçen boş yere iade istekleri için geçerli. Üründe sorun olmadıktan sonra iade almayacaklardır ambalajı açarsanız. Yurtiçi diye de belirtmiştim.

Hocam benim sponsorum falan değil. Yakından uzaktan alakam yok. Sadece sitede yazan ve bilgi sahibi olduğum şeyleri aktardım sizlere. Eğer ürün bozuksa veya herhangi bir sorunu varsa iade almak zorundalar zaten. O politikada geçen boş yere iade istekleri için geçerli. Üründe sorun olmadıktan sonra iade almayacaklardır ambalajı açarsanız. Yurt içi diye de belirtmiştim.

Bunu swarcrow kanalının altına yazmıştım düzeltmeyi unutmuşum pardon.

Geri
Yukarı