HyperX Cloud 2 684 TL'ye alınır mı?

Alınır ayrıca kablosuz istiyorsan Fury X'e bakabilirsin. Ses olarak Cloud 2'den bir tık daha iyi.
Hocam teknoloji şans işi ama cloud stinger almıştım 3.5 sene götürdü kulak pedleri aşınması haricinde. O yüzden bu markayı tercih etmeyi tekrar düşündüm. Corsair hs60 pro almıştım bir sürü problemleri çıktı.

Mikrofonu fiyatına göre berbat, 1.5-2 saat oynadıktan sonra kulağı acıtmaya başlıyor, 7.1'i çok kötü olmasa da olur bir kıvamda. Nasıl problem duymadınız şaşırdım.
Tamam daha iyisini öner o zaman laf yapmak yerine. Sanki bu bütçede ki tüm kulaklıklar kusursuzmuş gibi konuşmuşsun. Genel olarak bu bütçede ki kulaklıklar da olan problemler. En azında ses performansı olarak diğerlerinden sıyrılıyor.

Tamam daha iyisini öner o zaman laf yapmak yerine. Sanki bu bütçede ki tüm kulaklıklar kusursuzmuş gibi konuşmuşsun. Genel olarak bu bütçede ki kulaklıklar da olan problemler. En azında ses performansı olarak diğerlerinden sıyrılıyor.

Corsair Void Elite Surround 7.1 CA-9011205-EU Siyah Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu arkadaş çok daha iyi.

Hatta rengi alacak kişi için önemli değilse Corsair Void Elite Surround Cherry CA-9011206-EU 7.1 Surround Mikrofonlu Kablolu Gaming (Oyuncu) Kulaklık - incehesap.com 550 liraya alabiliyor. 6 yıllık sorunlu bir ürünü alacağıma bunu alırım çok daha iyi.
Bu da Premium modeli.

Son düzenleme:
Bunun sorunlu olmadığını sana kim söyledi? Bunun dip ses problemiyle alakalı tonla konu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı