HyperX Cloud 2 684 TL'ye alınır mı?

Corsair Void Elite Surround 7.1 CA-9011205-EU Siyah Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu arkadaş çok daha iyi.

Hatta rengi alacak kişi için önemli değilse Corsair Void Elite Surround Cherry CA-9011206-EU 7.1 Surround Mikrofonlu Kablolu Gaming (Oyuncu) Kulaklık - incehesap.com 550 liraya alabiliyor. 6 yıllık sorunlu bir ürünü alacağıma bunu alırım çok daha iyi.
Bu da Premium modeli.
Corsair mi hocam aman uzak olsun kulaklıklar konusunda. Bin pişman oldum hs60 pro aldığıma. Yurtdışı ile görüşmelerim de 1 ay oldu hala netliğe kavuşmadı, çok geç cevap veriyorlar. Bu arada sadece wireless modelinde cızırtı var demişsiniz, Hs60 pro modeli ile bu problemi yaşadım. Kulaklığa sinyal sesi gelmesi dip ses, discord üzerinden karşıya ses gitmesi, kablonun sürekli dolanması, ses patlamaları, bozulmaları. Yeni ses kartı yollamışlardı o bile çözüm olmadı bu durumlara.

Son düzenleme:
Hocam bir kulaklığı ben ilk olarak nasıl bir tecrübe yaşattığına bakarım sonra nasıl bir görünüşü var ona bakarım. Gidip 300 - 400 liralık 7.1 rgb kulaklık alsam o bile daha iyi bence..
Haklı olabilirsiniz hocam. Ama dediğim gibi ben tasarımı beğeniyorum. Eski kulaklığım da hyper x ti 3.5 sene sonunda sadece kulaklık pedleri aşınmıştı, teknoloji şans işi ama kulaklığın o kadar süre içerisinde hiç bozulmaması benim açımdan artı puan oldu. Sonra corsair alayım dedim bin pişman etti. İyi bir indirimde yakaladığım için sırf corsair tercih etmiştim.

Corsair Void Elite Surround 7.1 CA-9011205-EU Siyah Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu arkadaş çok daha iyi.

Hatta rengi alacak kişi için önemli değilse Corsair Void Elite Surround Cherry CA-9011206-EU 7.1 Surround Mikrofonlu Kablolu Gaming (Oyuncu) Kulaklık - incehesap.com 550 liraya alabiliyor. 6 yıllık sorunlu bir ürünü alacağıma bunu alırım çok daha iyi.
Bu da Premium modeli.
Xantares canlı yayında sponsorları olmasına rağmen Corsair kulaklıkları hiç beğenmemişti. Üstelik kullandığı modelde en üst modellerdendi. Alan kişi belki oyun amaçlı alıyor. Eğer öyleyse oyun için Hyperx'den daha iyisi yok zaten.

Geri
Yukarı