HyperX Cloud 2 7.1 vs Logitech G933-G633 7.1

Rogmaul

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, oyun ekipmanları ile ilgili bilgim ve tecrübem çok az olduğundan dolayı bunu size sormak istedim. Oyun arşivim geniş lakin oynayacak bir bilgisayarım yakın zamana kadar yoktu. Şimdi en önemli parçaya sahip olduktan sonra oyundan keyif almamı sağlayacak en önemli şeye geldi sıra. Logitech'in software ile farklı fonksiyonlarla kullanılabiliyor olması beni cezbediyor lakin bu konuda boş bir hevese de kapılıyor olabilirim dediğim gibi tecrübem az. Başlıkta gördüğünüz gibi bu üç kulaklık arasındayım ama başka önerilere de açığım bu konuda.
Şimdiden çok teşekküler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech G633 kullanıyorum. İlk başta kafanı biraz sıkabiliyor. Onun dışında uzun süreli kullanımda rahatsız edebiliyor. F/P ürünü verdiği sesler muazzam.

En iyisin'den en kötüsüne sıralayacak olursak. G933-G633-Cloud 2.
Teşekkür ederim sıralama için ^^

Logitech G633 kullanıyorum. İlk başta kafanı biraz sıkabiliyor. Onun dışında uzun süreli kullanımda rahatsız edebiliyor. F/P ürünü verdiği sesler muazzam.
Mimarlık okuduğum için uzun süreli kullanımda rahatsız etmesi benim için problem değil çünkü 3 saatten fazla geçiremiyorum bilgisayar başında. Peki ağır bir kulaklık mı ? Sıkıştırıyor tamam ama kafadaki ağırlık durumu nedir ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı