HyperX Cloud 2 boğuk ve basslı sesler

Matany

Hectopat
Merhaba. Sesler boğuk ve basslı geliyor. Mesela CS:GO'da silah sesleri o kadar yüksek ki kulak patlatacak şekilde ve verdiği ayak sesleri de net değil. Kulaklık az önce elime ulaştı daha önce ki kullandığım dandik kulaklıkta böyle değildi.

Nasıl yapabiliriz peki hocam acaba eski kulaklığımdan geçtiğimden dolayı olabilir mi onda ki sesler daha canlı geliyordu bana.

Yakın çevrenizde kullanan var mı? Veya kaliteli bir kulaklık kullanan ona denetin.
@Matany veya çoğu internet kafe de Cloud 2 var denk gelirsen olan bir yere gidip orada deneyebilisiniz.

Yakın çevrenizde kullanan var mı? Veya kaliteli bir kulaklık kullanan ona denetin.
@Matany veya çoğu internet kafe de Cloud 2 var denk gelirsen olan bir yere gidip orada deneyebilisiniz.

Arkadaşlarımın önerisi dahilinde aldım hocam zaten mevcut kulaklığımın sol tarafından ses gelmemeye başlayınca eski kulaklığım buydu bu arada.

Dosya Ekleri

• snopy-rampage-sn-r5-kirmizi-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-z.jpg
    snopy-rampage-sn-r5-kirmizi-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-z.jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 14
Yakın zamanda Arctis 3 kulaklığımın sağ tarafını koparınca ben de yeni arayışa girdim. Bu süreçte birkaç kulaklık deneme şansım oldu ve sorununu gayet iyi anlıyorum. Arctis'te gayet temiz tizler ve kararlı baslar alıyordum. Arkadaşların duyamadığı sesleri gayet net ve temiz duyabiliyordum. Bu süreçte denediğim kulaklıklarda ise(hepsinde değil) mermi sanki kulağımın içinde patlıyormuşçasına hem ses yüzeyi hem de bas seviyesi yüksek bir şekilde duyuyorum. Aldığın modele güncel fiyatlar üzerinden ben de yükseğim ama bu genel bir sorunsa emin olamadım. Önceki kullandığımız modellerdeki ses alışkanlığımızdan kaynaklı mıdır, olması gereken bu şekilde midir bilemiyorum. Sorunu çözerseniz tabii eğer bu sorunsa, paylaşırsanız memnun olurum.

Onu kaçırmışım hocam ama bu tür kulaklıklarda ilk alınca mutlaka bir ayar bir program yükleme gerektiriyor kulaklıkta sorun olduğunu düşünmüyorum açıkcası %90 ayarlardan kaynaklanıyor. (Frimware dahil oyun için demiyorum)
Kesinlikle katılmıyorum.

Onlar kullanıyorlar mı?

Evet kullanıyorlar.
Yakın zamanda Arctis 3 kulaklığımın sağ tarafını koparınca ben de yeni arayışa girdim. Bu süreçte birkaç kulaklık deneme şansım oldu ve sorununu gayet iyi anlıyorum. Arctis'te gayet temiz tizler ve kararlı baslar alıyordum. Arkadaşların duyamadığı sesleri gayet net ve temiz duyabiliyordum. Bu süreçte denediğim kulaklıklarda ise(hepsinde değil) mermi sanki kulağımın içinde patlıyormuşçasına hem ses yüzeyi hem de bas seviyesi yüksek bir şekilde duyuyorum. Aldığın modele güncel fiyatlar üzerinden ben de yükseğim ama bu genel bir sorunsa emin olamadım. Önceki kullandığımız modellerdeki ses alışkanlığımızdan kaynaklı mıdır, olması gereken bu şekilde midir bilemiyorum. Sorunu çözerseniz tabii eğer bu sorunsa, paylaşırsanız memnun olurum.

Kesinlikle katılmıyorum.

Hocam yaklaşık 3-4 sene 100 TL'lik kulaklık kullandım sesleri inan ki 900 TL'lik HyperX'e göre rahat bir şekilde daha canlıydı (bana göre) mikrofon ve rahatlık açısından aynı şeyleri söyleyemem ama 900-1000 TL'lik kulaklıkların da böyle ses kalitesi olmamalı bence eğer çözersem buradan yazarım hocam.

Evet kullanıyorlar.

Hocam yaklaşık 3-4 sene 100 TL'lik kulaklık kullandım sesleri inan ki 900 TL'lik HyperX'e göre rahat bir şekilde daha canlıydı (bana göre) mikrofon ve rahatlık açısından aynı şeyleri söyleyemem ama 900-1000 TL'lik kulaklıkların da böyle ses kalitesi olmamalı bence eğer çözersem buradan yazarım hocam.
İade etme durumu söz konusu olursa Razer BlackShark V2 USB Mic Enhancer 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri bu ürünü tavsiye ederim en azından forum adına. Araştırma sürecinde olduğum için Cloud 2'ye göre çok daha pozitif bakılıyor bu ürüne.

İade etme durumu söz konusu olursa Razer BlackShark V2 USB Mic Enhancer 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri bu ürünü tavsiye ederim en azından forum adına. Araştırma sürecinde olduğum için Cloud 2'ye göre çok daha pozitif bakılıyor bu ürüne.

Teşekkürler hocam fakat tekrardan ne yazık ki uğraşamam iade ile falan eğer Cloud 2'yi iade edersem eski kulaklığımı tekrardan alırım en azından kafam rahat olur.
Kulaklığı bozulupta alacak olan arkadaşlara naçizane tavsiyem ürünü almadan önce şubeden bir incelemeniz arkadaşlar boşu boşuna benim gibi iade işleriyle uğraşmamış olursunuz abartığıldı kadar iyi bir kulaklık olmadığını düşünüyorum ben yarın iade edeceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı