Çözüldü HyperX Cloud 2 çalışıyor ama mikrofon takılı değil olarak görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MertUncas

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi kulaklık çalışıyor, mikrofon da takılı ama mikrofon takılı değil diyor. Neden böyle sorun veriyor?
Kulaklığım HyperX Cloud 2.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (382).png
    Ekran Görüntüsü (382).png
    386,9 KB · Görüntüleme: 29
  • Ekran Görüntüsü (383).png
    Ekran Görüntüsü (383).png
    127,7 KB · Görüntüleme: 27
Çözüm
Mic açma kapama varmış ses kartımın yanında, oradan mikrofonumu kapatmışım. İlk defa öğreniyorum. Bir baktım yan kısımda Mic acma kapama tuşu var, orada kapalı olduğunu gördüm ve açık hale getirip aktifleştirdim. Ve sorunum çözüldü.
Kulaklığı ses kartı ile mi kullanıyorsunuz?
Valla ses kartı değil de normal hyperx cloud 2 kutusundan çıkanlarla birlikte kullanıyorum hocam

Tam olarak oturmamış olabilir ve yazılımı yükleyin.
Tam oturttum lakin mikrofondan ses gelmiyor hoparlör çalışıyor yani kulaklık onda bi sorun yok yazılımını nereden indirebilirim

Tık sesi geldi mi takarken? Gelmesi lazım.

Bu gece hiçbir sıkıntısı yoktu. Birden oyunda oynarken mikrofonda ses kesildi. USB çıkarıp taktım, mikrofunu çıkarıp taktım, olmadı. Tık sesi de gelmiyor. Tuhaf bir şey.

Sorunu hallettim, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mic açma kapama varmış ses kartımın yanında, oradan mikrofonumu kapatmışım. İlk defa öğreniyorum. Bir baktım yan kısımda Mic acma kapama tuşu var, orada kapalı olduğunu gördüm ve açık hale getirip aktifleştirdim. Ve sorunum çözüldü.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı