HyperX Cloud 2 cızırtı sesi

nexN

Hectopat
Yer
Çankaya, Ankara
Daha fazla  
Meslek
BAKT Yönetim Kurulu Başkanı | BAKT Chairman of the executive board
Arkadaşlar, kulaklığı yeni aldım. Kulaklığı ses kartı ile kullandığımda Windows sesi 72'den sonrasında kulaklıkta cızırtı sesi geliyor dipses. Driverları güncelledim fakat düzelmedi. Ses kartında bir problem mi var? Teknik servise yazdım. Kulaklığı göndermem gerekir mi? Pek teknik servise bir şey göndermek istemiyorum. Bazı yaşadığım problemler var ondan sonra pek ısınamadım.

HyperX Cloud 2'de gördüğüm kadarıyla yaygın bir problem bu. Garantisi varsa servise gönderin.
Aynen ben de gördüm çoğu kişide var bu sorun.Teknik servise yazdım.Ses kartına bir problem var sanırım.Umarım yenisini gönderirler çünkü teknik servise göndermek istemiyorum ürünü.

Sorunu bende yaşamıştım 4 sene önce filan böyle çözdüm diye hatırlıyorum hz değiştirir misin.
düzeldimi bende de aynı sıkıntı var lütfen cevapla

1588903894822.png

İade ettim ve İtopya'dan aldım 2 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yok iade edip başka bir yerden al.

Kardeşim öncelikle selamın aleyküm bende Amazon'dan almıştım Hyper X Cloud 2'yi ama bende de tıss sesi geliyordu arkadan uğultu gibi Discord'da arkadaşlarımla konuşurken alalı daha 1 gün olmuştu ve iade edeceğim yarın sende sorun nasıl düzeldi sence yeniden alsam gene aynısı olur mu lütfen bana yardım et kardeşim.

Yeni konular

Geri
Yukarı