HyperX Cloud 2 Cızırtı Sorunu

Windows sesini düşürün. Razer kullanıyorum windows ses seviyesi 72 üstünde iken arkada uğultu şeklinde ses oluyor sabit şekilde.
dostum aynı sıkıntı bende de var 72den 74 e geçtiğimde hışırtı geliyor ince ama sürekli devam ettiği için 74ün altına düşürdüğümde beynim rahatlıyor, lütfen yardımcı ol nasıl çözdün ya da çözdün mü, öneri verin dostlar

Dostum aynı sıkıntı bende de var 72'den 74'e geçtiğimde hışırtı geliyor ince ama sürekli devam ettiği için 74'ün altına düşürdüğümde beynim rahatlıyor, lütfen yardımcı ol nasıl çözdün ya da çözdün mü, öneri verin dostlar

Hocam Cloud 2'nin yeni ses kartları kronik arızalı. Cloud 2 için ses seviyesi olarak 40 50 bile çok fazlayken 70 de kullanman sana bir şey kaybettirmez. Ayrıyeten belli dB üstü kulağına zarar verebilir.

Hocam Cloud 2'nin yeni ses kartları kronik arızalı. Cloud 2 için ses seviyesi olarak 40 50 bile çok fazlayken 70 de kullanman sana bir şey kaybettirmez. Ayrıyeten belli dB üstü kulağına zarar verebilir.
1k fiyati var alsammi almasammi diye dusunup aldim yenice, bu sekilde olmasi sinir bozucu, cogu yayincilar bu kulakligi kullaniyor, sizce iade edip tekrar mi almaliyim yoksa garantide ilgilenirler mi?

Bir de ister istemez ses seviyesini 80 de falan kullaniyorum, fps oyunlari oynadigim icin.

1K fiyati var alsammi almasammi diye dusunup aldim yenice, bu sekilde olmasi sinir bozucu, cogu yayincilar bu kulakligi kullaniyor, sizce iade edip tekrar mi almalıyım yoksa garantide ilgilenirler mi?

Bende Cloud 2 aldım ve dip ses yüzünden iade etmiştim. Benimki kesilmiyordu her seviyesinde vardı 0 da bile. Sonra Razer Blacshark V2'ye geçtim. Ben senin yerinde olsam ses seviyesini 70 alıp kullanmaya devam ederim. Garantiden gelen ürününde çok farklı olacağını sanmam. Geçen günlerde arkadaşım aldı o da aynı ses seviyesini 65 70 arasına alınca dip sesi geçiyor.

Bende Cloud 2 aldım ve dip ses yüzünden iade etmiştim. Benimki kesilmiyordu her seviyesinde vardı 0 da bile. Sonra Razer Blacshark V2'ye geçtim. Ben senin yerinde olsam ses seviyesini 70 alıp kullanmaya devam ederim. Garantiden gelen ürününde çok farklı olacağını sanmam. Geçen günlerde arkadaşım aldı o da aynı ses seviyesini 65 70 arasına alınca dip sesi geçiyor.
Tavsiye eder misin o kulakligi ya da iade edersem, 929tlye almistim, onerebilecegin kulaklik var mi,bir de aldigin v2 7.1 mi yoksa v2 X mi

Yeni konular

Geri
Yukarı