HyperX Cloud 2 cızırtı yapıyor

gucerege

Kilopat
Daha fazla  
HyperX Cloud 2 Wireless kullanıyorum bazen kulaklıkta cızırtı yapmaya başlıyor ses seviyesi çok yüksekte değil USB'sini çıkar tak yapıyorum düzelmiyor tek çözüm PC reset atmak bunun çözümü yok mu acaba? Eski forum konularında çözüm bulamadım.

Görev Yöneticisi > ayrıntılar > Audiodg.exe sağ tıklayıp öncelik ayarla kısmını 'yüksek' daha sonra tekrar sağ tıklayıp benzeşmeyi ayarla kısmını ise sadece 'CPU 0' seçip deneyebilirsiniz.
Eğer bu şekilde düzelirse bunu sürekli yapmanız gerekecektir.

HyperX Cloud 2 Wireless kullanıyorum bazen kulaklıkta cızırtı yapmaya başlıyor ses seviyesi çok yüksekte değil USB'sini çıkar tak yapıyorum düzelmiyor tek çözüm PC reset atmak bunun çözümü yok mu acaba? Eski forum konularında çözüm bulamadım.

Hocam o sorun bende de oluyordu, HyperX NGenuity güncelleme yaptım. USB tak çıkar bir şeyler diyordu onları yaptım, sonra düzeldi. Bunları yapınca kökten çözüldü benimki normalde kulaklığı kapatıp USB çıkar tak yapınca da düzeliyordu ama 1 hafta sonra gene olunca güncelleme vs. yaptım düzeldi.

Hocam o sorun bende de oluyordu, HyperX NGenuity güncelleme yaptım. USB tak çıkar bir şeyler diyordu onları yaptım, sonra düzeldi. Bunları yapınca kökten çözüldü benimki normalde kulaklığı kapatıp USB çıkar tak yapınca da düzeliyordu ama 1 hafta sonra gene olunca güncelleme vs. yaptım düzeldi.
Bende eskiden 1-2haftada bir oluyordu şimdi 2 günde 1 olunca endişelenmeye başladım

Firmware güncellemesi yapmayı denediniz mi? Ses seviyesini %70'de tutun. Bir de bu şekilde deneyin.

Deniyorum ama device not found hatası veriyor

Bende eskiden 1-2haftada bir oluyordu şimdi 2 günde 1 olunca endişelenmeye başladım.

Deniyorum ama device not found hatası veriyor.

Hocam USB tak çıkar yap. Kulaklığı ve 7.1 aç bir de öyle dene.

Sorun kronikse iyi bir an ben bozdum diye üzülüyordum :D

Güncellemeyi nasıl yapabildiniz ben yapınca "device not found" hatası veriyor.

Hocam ben kendi sitesinden değil uygulamasından yaptım. Bildirim geldi oradan yaptım. Farklı bir USB portuna tak hala geçmedi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı