HyperX Cloud 2 CS:GO'da yüksek bass veriyor

ixdrone

Decipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi / Oyun geliştirici
Bugün HyperX Cloud 2 aldım. Başta sesler çok kötüydü, güncelleme yap çözülür dediler. Çözüldü.
Ama şu anda bass sesleri çok yüksek geliyor. 1. maç sonunda başımı ağrıtmayı başardı ki ben genelde bass severim. Bu bass sesini nasıl kısabilirim? Bu kulaklık için en iyi CS:GO ayarları nelerdir? Not: Kulaklığın 7.1 ayarları kapalı oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende yaşıyorum kendim silahla sıkarken normal ses geliyor karşı takım sıkınca kulağımı patlatacak derece de ses geliyor sesi kısınca ayak sesleri duyamıyorum bu sorunu nasıl çözerim bilmiyorum kendiliğinden ses çoğalıp azalıyor bazen.

Yazılımında ekolayzer varsa 120'den düşük Hzleri düşürün yine düzelmezse anakartınızın ses ayarlaması varsa benim Gigabyte mesela var oradanda aynı şeyi yapın.

Yazılımında ekolayzer varsa 120'den düşük hzleri düşürün yine düzelmezse anakartınızın ses ayarlaması varsa benim Gigabyte mesela var oradanda aynı şeyi yapın.

Yazılımı yok diye biliyorum sitesinden güncelleme yaptım ama değişen bir şey olmadı karşı takımın silah sesleri aşırı derece de fazla geliyor bazen dikkatimi dağıtıyor korkutuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı