HyperX Cloud 2 hala alınır mı?

Bütçe
800-900

Uğur Eraslan

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00SAYCVTQ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1 perşembe günü bu ürün aldım cuma günü teslim edildi. Artics 5 2019'dan geçtim bu kulaklığa. 2019 yılında Artics 5'i 800 TL'ye almıştım. Aklım Logitech G733 de ama bütçem yetmediği için buna yöneldim. Artics 5 eskidiği için mi 3 sene kadar kullandım bunun kadar ses vermiyordu ama sesi daha temiz ne yalan söyleyeyim. HyperX Cloud 2'nin yalıtımı bana çok çok iyi geldi ve bassları çok güzel kafam büyük olduğu halde rahatsız etmedi. Almayı düşünen varsa güzel bir ürün alabilir Amazon'dan alsın beğenmezse iade edebiliyor. Artics 5 ile arasında 1000 TL fark var neredeyse Artics 5'i dolaba koydum bana göre tek eksisi ona göre rahatlığı. Profesyonel bir oyuncu değilim ama beni tatmin etti.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki urunu kullanan guzel yorumlar bende Artics 3 var Cloud 2 merak ediyorum. Ses yukseligi ses kasma durumlari rahatliklari tam deneyimleyip yazarsan herkese iyi bir inceleme olur.

Cloud Core Wireless aldım ses sürücü kısmı kulağıma oldukça temas ediyor nasıl bir kulağım varsa piyasadaki 50 kulaklıktan ancak 3-4 tanesi bana uyuyor :/.

İki urunu kullanan guzel yorumlar bende Artics 3 var Cloud 2 merak ediyorum. Ses yukseligi ses kasma durumlari rahatliklari tam deneyimleyip yazarsan herkese iyi bir inceleme olur.

Tabii ki benim kısa süreli kullanımıma göre HyperX ses kasma konusun Artics 5'e göre daha iyi geldi. Artics 3 hakkında çok bir fikrim yok ama Artics 5 ona göre daha iyi bir kullaklık olduğu için bir üst modeli olarak düşünebiliriz. Bu konuyu açmamdaki asıl sebep benim gibi kulaklığın fiyatı şu anda 899 TL Amazon'da almak isteyen arkadaşlar için bir fikir vermek. Fiyatı piyasının çok altında ve beğenmediniz taktirde Amazon'da koşulsuz iade var.

HyperX almayı düşünüyorsanız bana göre kötü yönlerini söyleyeyim. Kablosu gerçekten çok uzun ben mikrofon standı sararak götürdüm, Artics 5'e göre malzeme kalitesi bir tık daha kötü arasında 800 TL fark olduğunu düşünürsek bunu kötü saymaya gerek yok. Kulaklık direkt kafayı sarıyor(FPS oyunları açısından iyi dışarıdan daha az ses alıyor) biraz baskı uyguluyor kafam büyük ama benim belki sizde öyle durmaz.

Artics 5 almayı düşünürseniz iyi ve kötü yanları. 3 sene kadar kullandım ve kablosunu gerçekten çok dayanıksız. Kulaklık malzeme kalitesi olarak bakarsak dokusu çok çok iyi. Kulaklık pedleri çok iyi. Kulaklık pedleri eskidi yenisini almaya kalkarsanız orijinali Türkiye'de yok sitesinde euro ile satılıyor, çakmasıda 150 TL, AliExpress'ten alacağım derseniz 1 aydan fazla beklemeniz gerekiyor. Kablosu deforme olursa yandınız 300 TL en ucuzu çıkma 2. el bir kulaklıktan bulursanız ki şansınız ben bulamadım. Artics 5 oyun performansına gelirsek kulaklık böyle Premium hissiyatı veriyor sesleri çok temiz ve çok güzel.

Cloud Core Wireless aldım ses sürücü kısmı kulağıma oldukça temas ediyor nasıl bir kulağım varsa piyasadaki 50 kulaklıktan ancak 3-4 tanesi bana uyuyor :/.

Ben Logitech dışında hiçbir markanın Wireless kulaklığına bakmadım. Dürüst olmak gerekirse klavyem ve farem Logitech set olarak kullanmak istiyorum. Aklımda Logitech G PRO X almak vardı ama bütçemde yetiyordu Wireless kulaklık alma isteği geldi. Amazon'da HyperX Cloud 2'yi gördüm fiyatı da piyasanın altında(70 TL hediye çekimle daha ucuza geldi) deneyip şans vermek istedim bütçemi ayarlayana kadar bununla devam etmeyi düşünüyorum eski kulaklığa 450 TL masraf yapmak istemdim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı