HyperX Cloud 2 için sürücü bulamıyorum

oguzhan0

Hectopat
Daha fazla  
Herkese sağlıklı günler diliyorum. Bu kulaklığı yaklaşık 9 aydır kullanıyorum PC'ye belki 7-8 kere format attım her defasında sitesinden setup.exe yazılımını indiriyorum anlık olarak görselde eklediğim ünlem kalkıyor fakat yeniden başlatma sonrası tekrar hata gözüküyor. Ve bu sorunda mavi ekran hatası almama sebep oluyor. Kaç siteden araçtırdım ama yok hiçbir çözüm bulamadım. Ayrıca gördüğünüz gibi ses sürücülerinde gözüküyor bir sorun yok o kısımda.

Donanım kimliği:
HID\VID_0951&PID_16A4&REV_0010&MI_03&Col02.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    39,8 KB · Görüntüleme: 130
Zaten HyperX Cloud serisi bildiğim kadarıyla tak çalıştır ürünleriyle ilerliyor. Yani farklı yazılımlar ile kontrol edenler gördüm ancak kendi yazılımı yok bildiğim kadarıyla. O yüzden HD Audio driver yazılımlarınızı güncel tutsanız yeter sitesinden indirmeniz anlamsız. Bende 2 yıl cloud 2 kullandım ancak hiç driver vs uğraşmadım takır takır çalışıyordu.

Zaten HyperX Cloud serisi bildiğim kadarıyla tak çalıştır ürünleriyle ilerliyor. Yani farklı yazılımlar ile kontrol edenler gördüm ancak kendi yazılımı yok bildiğim kadarıyla. O yüzden HD Audio driver yazılımlarınızı güncel tutsanız yeter sitesinden indirmeniz anlamsız. Bende 2 yıl Cloud 2 kullandım ancak hiç driver vs uğraşmadım takır takır çalışıyordu.

Hocam orada neden hata veriyor ama? Güncellemek istiyorum onu da yapamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı