HyperX Cloud 2 kasaya takınca cızırtı yapıyor

Mert Can 33

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba benim bir sorunum var bilen arkadaşlar bana yardımcı olur mu?

Hyperix could 2 kulaklığım var USB olarak taktığımda cızırtı çıkarıyor 3.5 jakk olarak taktığımda cızıltı azalıyor ama sesde azalıyor.

7 8 tane kulaklık denedim anakart değiştirdim sorunu çözemedim USB olarak taktığım zaman cızırtı yapıyor 7.1 etkinleştirdiğimde ise daha çok yapıyor.

Sistem özelliklerim;

İşlemci= AMD Ryzen 3400G.
Anakart= ASUS TUF B450 Plus 2
Ekran kartı= GTX 1650 OC.
RAM= Team-Force 3200MHz 8x2 =16 RAM.
Kasa= Gamepower Wraith.
Pcu= Game Power 550 pcu.

Son düzenleme:

Hyperix could 2 kulaklığım var USB olarak taktığımda cızırtı çıkarıyor 3.5 jakk olarak taktığımda cızıltı azalıyor ama sesde azalıyor.

7 8 tane kulaklık denedim anakart değiştirdim sorunu çözemedim USB olarak taktığım zaman cızırtı yapıyor 7.1 etkinleştirdiğimde ise daha çok yapıyor.

Sistem özelliklerim;

Kasa= Gamepower Wraith.
Pcu= Game Power 550 pcu.

Eğer kulaklıkta sorun yoksa iyice oturttuğunuzdan emin olun kasaya giriş ve kulaklığa bağlantı kısmı, jak girişini taktıktan sonra sağa sola oynatarak deneyin cızırtı azalacak mı diye.

Eğer kulaklıkta sorun yoksa iyice oturttuğunuzdan emin olun kasaya giriş ve kulaklığa bağlantı kısmı, jak girişini taktıktan sonra sağa sola oynatarak deneyin cızırtı azalacak mı diye.

USB ile bağlıyorum sesi 30'a çektiğimde bayağı azaldı cızırtı böyle kullanacağım artık kulaklıklık bir sorun değil başka PC dede denedim.

Biliyorum bu öneri aşırı saçma ve zahmetli ama başka prizde dener misin? İmkanın varsa mutfağı tercih et.

Bazen elektrik hattından kaynaklı parazitlenmeler olabiliyor. PSU tam filtreleme yapamayıp gürültüyü yansıtabiliyor. Düşük bir ihtimal ama deneyin.

Biliyorum bu öneri aşırı saçma ve zahmetli ama başka prizde dener misin? İmkanın varsa mutfağı tercih et.

Bazen elektrik hattından kaynaklı parazitlenmeler olabiliyor. PSU tam filtreleme yapamayıp gürültüyü yansıtabiliyor. Düşük bir ihtimal ama deneyin.

Denedim maalesef olmadı
Ama şöyle bir şey var Spotify'dan müzik açıp en kısığa aldığımda cızırtı çok oluyor.

Ses masaustunde Full Spotify üzerinden en kısıkken oluyor ve masaustunden ses yarlarken bildirim sesi geliyorya orada çok artıyor.

USB ile bağlıyorum sesi 30'a çektiğimde bayağı azaldı cızırtı böyle kullanacağım artık kulaklıklık bir sorun değil başka PC dede denedim.

Benimkinde bir ucu jaklı USB ses kartı takınca ucu USB oluyor , diğer kısmıda kulaklığa geçiyor o kısmı ise jak bir ara benimki de cızırtılıydı diye hatırlıyorum. Girişe oturttum sanıyom ama oturmamış iyice sert bir şekilde yapmak gerekiyormuş onu yaptıktan sonra düzelmişti benimki bir de tam oturmadığı zaman sağdanda ses gelmiyordu.

Sistem özelliklerim;

Kasa= Gamepower Wraith.
Pcu= Game Power 550 pcu.

Cloud 2 sorunlu bir kulaklık. İade edebiliyorsanız edin. Bende bu sorundan amazona gönderdim bakalım ne diycekler.

Cloud 2 sorunlu bir kulaklık. İade edebiliyorsanız edin. Bende bu sorundan amazona gönderdim bakalım ne diycekler.

Şansamı denk geliyor çünkü kardeşimede aldım onda bu sorun yokmuş.

İade değil de değişim isticem.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı