HyperX Cloud 2 cızırtı yapıyor

yunusemre__

Hectopat
Ben HyperX Cloud 2 aldım fakat 7.1 ses kartına jakı taktığımda kulaklık boşta iken hışırtı geliyor. Ben bu dipses sorununu nasıl halledebilirim yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu her markada olan bir sorun değil. Kronik değil yani her markada. Ses sürücülerini güncelleyin, düzelmezse servise gönderin.

Sanırım bu kesin bir çözüm değil ama cloud 2 hazır haliyle kurduğunuzda winodws sesi %40 yada %50 olması lazım belli bir ses düzeyinin üstüne çıkınca cızırtı oluyor ben bunu anladım yani konuştuğumuz kulaklık cloud 2 bassları ve tizleri gayet iyi o yüzden yapıcağınız şey windows sesini değil de youtube videosunun sesini %100 yada oyundaysanız oyun seslerini açmanız ne kadar duymak isterseniz onu yapmanız bu sayede ses kulağınıza gelmeyecektir

Windows'un sesini %74'ün altında tutunca bende cızırtı yapmıyor. 7.1 tuşuna basıp özelliği kapatınca da hiç cızırtı yapmıyor.

kronik bir sorun bence bu bende yeni aldım servise yolladım iade veya değişim için aynı sorun olursa almıcam
Yazılımsal sorun bence ya 7.1 özelliği donanımsal bir şey değil bu kulaklıklarda sanal olarak mevcut. 7.1 kapalı kullanmaya veya açıkken de yüzde yetmişi geçmemek lazım. Servisten gelince buraya sonucu yaz lütfen. İyi forumlar

Geri
Yukarı