HyperX Cloud 2 kronik sorunlu mu?

IsBestOnLy

Centipat
Merhaba arkadaşlar Vatan'dan HyperX Cloud 2 aldım ve şöyle bir sorun çıktı. Volume 100'deyken arkadan hep bir dip ses geliyor, mesela CS'de arkadan "fısss" diye hep bir ses geliyor. 50 60'a çekince ses azaldığı için az duyuyorsun, duymuyor gibi bir şey oluyor. Ürünü geri gönderdim servise gitti. Değişim için yolladım ve 0 ürün yenisini yolladır, aynı ürün tekrardan aynı sorun var. Tekrardan verdim fakat bu sefer iade talebiyle yolladım. Sizce bu cızırtı dip ses sorunu bana 2 kere şansıma kronik bu sorun olarak mı geldi kulaklığın kendisi mi böyle? Çünkü çoğu kişide böyle bir sorun yokmuş ve gerçekten isyan ettim. Her seferinde 10 gün gönderıyorlar bekletıyorlar bir kulaklık için. Böyle giderse şikayet edeceğim, hem Vatan'ı hem firmayı teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben HyperX Cloud Core kullanıyorum. Sizin modelin bir alt modeli sanırım. USB ses kartı 7.1 yok. Amazon Amerika üzerinden satın almıştım. 2 yıl önce almıştım. 1 yıl geçtikten sonra dediğin olay bana da olmaya başladı. Ara ara kendi kendine geçiyor bu ses. Bir gün varsa, 2 hafta sonra olmuyor kafasına göre. Sorunuza cevap verecek olursam, evet bence kronik sorunlu.

Ek olarak, kulaklığı aldığımda bilgisayarı da yeni almıştım her şey sıfırdı. Yani bilgisayar kaynaklı bir problem yok.

Yanış bilgi vermeyin HyperX Cloud 2'de kronik bir problem yok.
Ben HyperX Cloud Core kullanıyorum. Sizin modelin bir alt modeli sanırım. USB ses kartı 7.1 yok. Amazon Amerika üzerinden satın almıştım. 2 yıl önce almıştım. 1 yıl geçtikten sonra dediğin olay bana da olmaya başladı. Ara ara kendi kendine geçiyor bu ses. Bir gün varsa, 2 hafta sonra olmuyor kafasına göre. Sorunuza cevap verecek olursam, evet bence kronik sorunlu.

Sesi kulaklığın üstünden kısın bilgisayardan açın benim farklı marka kulaklığımda sorunu böyle çözdüm.

Ben başımdan geçen tecrübemle kendi düşüncemi söyledim, üslubunuza dikkat edin. Ürünün mühendisi değilseniz konu sahibine kaynak atarsanız o da yanlışsam ona göre kararını verir.
Kronik problem demek bütün üretilen cihazlarda sorun olması demek.
Bu nedenle doğru bilgiler verin.
Hiç kimsenin HyperX Cloud 2 'de böyle bir sorun yaşadığını görmedim.
Kendi düşüncenle bir modelin kronik sorunlu olup olmadığını belirleyemezsin.

Bu konuyla ilgili son mesajım uzatmayalım. Neden agresif bir tutumla buna devam ettiniz bilmiyorum. Tekrar ediyorum, ben net, kesinlik içeren bir cümle veya iddiada bulunmadım. Sadece kendi düşüncemi aktardım ve siz buna karışamazsınız.

"Evet, bence kronik sorunlu.","bu ürün kronik sorunlu."

Bu iki cümle arasındaki farkı anlayın, anlamazsanız da canınız sağ olsun :)

Bu konuyla ilgili son mesajım uzatmayalım. Neden agresif bir tutumla buna devam ettiniz bilmiyorum. Tekrar ediyorum, ben net, kesinlik içeren bir cümle veya iddiada bulunmadım. Sadece kendi düşüncemi aktardım ve siz buna karışamazsınız.

"Evet, bence kronik sorunlu.","bu ürün kronik sorunlu."

Bu iki cümle arasındaki farkı anlayın, anlamazsanız da canınız sağ olsun :)
Bende demek istiyorum ki.
Bence kronik sorunlu gibi bir kavram kullanmak yanlış olur.
Neyse.
İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı