HyperX Cloud 2 kulaklık nasıl garantiye gönderilir?

SAVED

Centipat
Daha fazla  
HyperX Cloud 2 kulaklık aldım fakat kulaklık kırıldı. Kulaklığı da HP yapıyormuş garanti belgesinde öyle yazıyor. Telefonlarını arıyorum ama açan yok, çağrı merkezini aradım beni siteye yönlendiriyorlar orada da bir şey yok. Ne yapmam gerek garantiye göndermem için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitesinde ürünün seri numarasını yazdığınız, seri numarasına göre size servis numarası verilen bir bölüm vardı. Oradan numara arıp aramayı denediniz mi?

Sitesinde ürünün seri numarasını yazdığınız, seri numarasına göre size servis numarası verilen bir bölüm vardı. Oradan numara arıp aramayı denediniz mi?

Evet yapmayı denedim fakat kutunun arkasındaki seri numarasını yazmama rağmen yanlış diyor.

Aldığınız yere verin. Onlar yollayacaklardır.

Amazon'dan aldım Amazon desteğe mi yazmam gerek.

Evet yapmayı denedim fakat kutunun arkasındaki seri numarasını yazmama rağmen yanlış diyor.

Amazon'dan aldım Amazon desteğe mi yazmam gerek.
Amazon üzerinden iade etmeniz lazım. Orada öyle bir seçenek vardır. Amazondan hiç alışveriş yapmadığım için bilmiyorum fakat bu aldığınız her şeyi için böyle. Size büyük ihtimalle kargo kodu verecekler sizde ürünü kargoya vereceksiniz onlar da kulaklığı garantiye yollayacak. Sonra da size haber gelecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…