HyperX Cloud 2 kurulumu

Üründen memnuniyetin nedir? Benimde ilgi duyduğum bir kulaklık olduğu için kullananlardan yorum almak istiyorum. Yalıtımının iyi olduğunu duydum senin kişisel olarak iyi yada kötü dediğin yanları nelerdir?

Üründen memnuniyetin nedir? Benimde ilgi duyduğum bir kulaklık olduğu için kullananlardan yorum almak istiyorum. Yalıtımının iyi olduğunu duydum senin kişisel olarak iyi yada kötü dediğin yanları nelerdir?
Kulaklıktan memnunum. Ses yalıtımı çok iyi, çok rahat, kablosu uzun, kaliteli malzemeden yapılmış. Yanında uçak adaptörü, kadife kulaklık yastıkları, ses kartı ve taşıma çantası geliyor. 7.1 çok iyi değil, yalıtımından dolayı kendi sesini duymakta zorlanıyorsun. Mikrofonu çıkartılabiliyor. Mikrofon ve ses kalitesi güzel.

Mikrofon sesi düşük !YARDIM Bu kulaklığı aldım. Ses kasma, müzik dinleme gibi konularda efsane diyebilirim. Fakat mikrofon sesi düşük. Ayarlardan 100 yaptım ses düzeyini driver kurdum ama aynı. 250 TL lik Rampage Rivia G40 'ın mikrofonu bundan çok daha iyiydi. Bakın mikrofon kötü demiyorum ses kalitesi efsane ama düşük işte. DB de ayarlanmıyor çünkü kendine ait bi programı yok kulaklığın.. Ayrıca 7.1 özelliği için alcaksanız uzak durun. Kendi stereo özelliği var o çok daha iyi.

Bu sorunu çözebilen varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim.

Redditte şöyle bir çözüm bulmuşlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı