Hyperx Cloud 2 Nasıl?

Anıl_Yılmaz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PUBG ve Rainbow oynuyorum genellikle. Oyunlarda benim emektar Apple kulaklıkla ses felan kasılmıyor. Bende kesenin ağzını açtım ve 400 lira civarı bütçeyle kulaklık aramaya başladım. Cloud 2 modeli hoşuma gitti ama sorularım var. Öncelikle ben laptop kullanıyorum (Monster Abra A5). Bu laptop ile kulaklık tam uyumlu mudur? Yani ses kalitesinde tam performans alabilir miyim? Diğer bir sorum 400 lira civarına alınabilecek daha iyi bir kulaklık var mı? Bir de bazı yerlerdeki yorumlarda kulaklığın çok abartıldığını o kadarda iyi olmadığını 7.1'inin vasat olduğunu içeren yorumlar okudum. Bu konularda bilgili arkadaşlar ne derler acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçemi aşıyor malesef. Aradaki farklar nedir acaba Cloud 2 ile? Birde Cloud 2 için abartıldığı, 7.1'in kötü olduğu ile ilgili yorumların doğruluk payı var mı?
Hocam sanal 7.1 yani kendi donanımında yok yazılımla yapıyorlar diye biliyorum. Hiçbir zaman tam 7.1 efekti vermez. Ben Sades A6 kullanıyorum uygun fiyatlı yurt dışından. Daha pahalı kulaklık kullanmadım farkını bilmem ama çok hoş geldi bana ve 7.1 bu da

Öncelikle kullandığın bilgisayarın alacağın kulaklığın tam performansını vereceğine inanmıyorum. Ben de Abra A5 model bir notebook kullanıyordum ve satıp yeni sistem topladıktan sonra "Dünya varmış!" dedim. Ses konusunda bile çok fark yapıyor. Ayrıca notebook serisi fazla ısındığı için anakart konnektörleri biraz çabuk ömrünü yitiriyor gibi. Yani bilgisayarı ne zaman aldığına da bağlı. Kulaklık konusuna gelirsek; günümüzde Cloud 2 için o kadar para verilmez. Bundan 2 yıl önce bile ben pahalı görüyordum halen pahalı görüyorum. HyperX sponsorluk masraflarını yıllardır müşterilerinden çıkarıyor. Bunun yerinde Arctis 3/5 alabilirsin veya farklı modellere de yönelebilirsin.

Öncelikle kullandığın bilgisayarın alacağın kulaklığın tam performansını vereceğine inanmıyorum. Ben de Abra A5 model bir notebook kullanıyordum ve satıp yeni sistem topladıktan sonra "Dünya varmış!" dedim. Ses konusunda bile çok fark yapıyor. Ayrıca notebook serisi fazla ısındığı için anakart konnektörleri biraz çabuk ömrünü yitiriyor gibi. Yani bilgisayarı ne zaman aldığına da bağlı. Kulaklık konusuna gelirsek; günümüzde Cloud 2 için o kadar para verilmez. Bundan 2 yıl önce bile ben pahalı görüyordum halen pahalı görüyorum. HyperX sponsorluk masraflarını yıllardır müşterilerinden çıkarıyor. Bunun yerinde Arctis 3/5 alabilirsin veya farklı modellere de yönelebilirsin.
Ses kartı yanında verilmiyor muydu?

Usb ses kartı. Usb ses kartı oldu mu bir sorun oluşmaz ses konusunda
Yanında ses kartı veriliyor mu bilmiyorum. Harici ses kartı ile sorun çözülür mü yine bir fikrim yok. Hiç harici ses kartı kullanmadım.

Bir de bazı yerlerdeki yorumlarda kulaklığın çok abartıldığını o kadarda iyi olmadığını 7.1'inin vasat olduğunu içeren yorumlar okudum. Bu konularda bilgili arkadaşlar ne derler acaba?
Ayrıca evet 7.1 konusunda vasat mıdır bilmem ama pek iyi değil. Özellikle arkadaşımla PUBG oynarken zaman zaman yanıldığı oluyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı