HyperX Cloud 2 mi, HyperX Cloud Alpha mı?

BilalTaner

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Ben bu iki kulaklık arasında kaldım. İkisinin de fiyatları bana göre uygun fiyatlar. Fakat hangisi alacağıma karar veremedim. Her ikisi de farklı özellikleriyle beni cezbediyor. Anakart modelim Gigabyte B450 Aorus Elite modeli. 7.1 desteği verdiğnii öğrendim ama ses kartı kadar kaliteli olur mu bilemedim, cidden kafam çok karıştı sizce ne yapmalıyım? Lütfen yarıdımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel olarak yeterli olduğu söyleniyor.

Genel olarak yeterli olduğu söyleniyor.

bütçemi çok aşırıyor 550 kulaklık + 170 ses kartı cidden bütçemi çok fazla aşıyor ne önerirsiniz

bütçemi çok aşırıyor 550 kulaklık + 170 ses kartı cidden bütçemi çok fazla aşıyor ne önerirsiniz

Attığım sayfada zaten Alphanın ALC892 için yeterli olacağını söylemişler. Alpha benim de hoşuma gidiyordu ama artık gözüm şunda :)

Sadece oyun odaklı düşünüyorsan HS50 bile yeterli olur aslında ya. Hatta Cloud Silver 300 lira indirimde. Oyun için bence çok fazla vermene gerek yok. Sıkıntı yapma hepsi eminim sana yetecektir.

Attığım sayfada zaten Alphanın ALC892 için yeterli olacağını söylemişler. Alpha benim de hoşuma gidiyordu ama artık gözüm şunda :)

Sadece oyun odaklı düşünüyorsan HS50 bile yeterli olur aslında ya. Hatta Cloud Silver 300 lira indirimde. Oyun için bence çok fazla vermene gerek yok. Sıkıntı yapma hepsi eminim sana yetecektir.

yani sonuç olarak ne önerirsiniz cloud 2 al diyor herkes ne yapıcam cidden bilmiyorum pad değişimi olsun 7.1 olsun daha çok cezbediyor cloud 2

yani sonuç olarak ne önerirsiniz cloud 2 al diyor herkes ne yapıcam cidden bilmiyorum pad değişimi olsun 7.1 olsun daha çok cezbediyor cloud 2

7.1'i düşünme bile cidden çok gereksiz ve hiç ihtiyacın olmayacağına eminim. Bunu sadece ben değil herkes söylüyor. Ayrıca pro oyuncular da 7.1 kullanmıyor. Ama para limitime göre daha iyisini almak istiyorum diyorsan eğer tercih senin tabi.

Kararını fazla etkilemek istemiyorum. Tercihini sen yap. Ben olsam Cloud 2 mi Alpha mı diye sorarsan Alpha alırdım. Seçim senin.

Geri
Yukarı