HyperX Cloud 2 mikrofonu çalışmıyor

APlusMath

Decapat
20 gün önce HyperX Cloud 2 almıştım. Bugün birden Discord'dan ses gitmez oldu. Önceden birkaç kere olmuştu, ses kartından jakı çıkarıp taktığımda düzelmişti. Bugün hiç düzelmedi. Daha yeni bir kulaklık, düşme vb hiçbir şey olmadı. Apex Legends'a giriyorum, oradada ses yerimde çarpı gözüküyor. PC'ye bakiyorum her yerde algılıyor gözüküyor. Google'dan mikrofon testine giriyorum oradan kulaklığı algılıyor ama ses gelmediği için test yapılamadı diyor. Laptopa taktım aynı Discord hesabımdan denedim, yine aynı sorun. Sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
20 gün önce HyperX Cloud 2 almıştım. Bugün birden Discord'dan ses gitmez oldu. Önceden birkaç kere olmuştu, ses kartından jakı çıkarıp taktığımda düzelmişti. Bugün hiç düzelmedi. Daha yeni bir kulaklık, düşme vb hiçbir şey olmadı. Apex Legends'a giriyorum, oradada ses yerimde çarpı gözüküyor. PC'ye bakiyorum her yerde algılıyor gözüküyor. Google'dan mikrofon testine giriyorum oradan kulaklığı algılıyor ama ses gelmediği için test yapılamadı diyor. Laptopa taktım aynı Discord hesabımdan denedim, yine aynı sorun. Sorun ne olabilir?
Kulaklıktan kaynaklanmıyor da olabilir. İlk olarak DDU ile ses kartınızın sürücüleri silip tekrar yüklemeyi dener misiniz?

Onu nasıl yapacam hocam. DDU ne hiç bilmiyorum.
Bunu indirin. İndirdikten sonra Windows’u safe modda çalıştırın. Sonrasında uygulamayı açarak aygıt bölümünde ses kartı ve altında sürücüyü seçin. Sol üstte kaldır ve yeniden başlat seçeceğine basın. İşlem bitip sisteminiz yeniden başlayınca anakartınızın destek bölümümden en son sürücüyü indirip kurun.

Geri
Yukarı