HyperX Cloud 2 mikrofonu çalışmıyor

Kontrolcüden mikrofonun anahtarının açık olduğunu kontrol edin, jak girişlerini kontrol edin ve bilgisayar üzerinden seçili mikrofonun Cloud 2 olduğunu kontrol edin.

Merhaba,
Aynı sorunu birkaç gün önce bende yaşadım. Çözümü şu şekilde yaptım;
Cloud II sitesinden Cloud II Firmware Update kısmından kulaklığınızın modeline uygun olan driveri indirip kurun ve bilgisayarı yeniden başlatın. Düzelecektir, düzelmez ise kulaklığın takılı olduğu USB'yi değiştirin yani kasanın arkasından farklı bir slota takın. Tabii kontrolcüdende mikrofonun açık olduğundan emin olun.

Merhaba,
Aynı sorunu birkaç gün önce bende yaşadım. Çözümü şu şekilde yaptım;
Cloud II sitesinden Cloud II Firmware Update kısmından kulaklığınızın modeline uygun olan driveri indirip kurun ve bilgisayarı yeniden başlatın. Düzelecektir, düzelmez ise kulaklığın takılı olduğu USB'yi değiştirin yani kasanın arkasından farklı bir slota takın. Tabii kontrolcüdende mikrofonun açık olduğundan emin olun.
firmware update yaptım olmadı hala

Kontrolcüde mikrofon açık mı ve takılı olduğu USB portundan çıkartıp başka bir porta takın.

Yaptım denetim masasınada baktım tikli açık gorunuyor

Kontrolcüde mikrofon açık mı ve takılı olduğu USB portundan çıkartıp başka bir porta takın.

Ne yapacagım reis yardım et be var mı Discord'un falan ekran yansıtayim

Son düzenleme:
Bende bu konuyla alakalı 1.5 yıl önce falan sorun çekmiştim sonra düzeldi ama format atmıştım sürücülerini falan silmiştim ama pek bilmiyorum detaylı format attıktan sonra düzeldi.

Geri
Yukarı