Çözüldü HyperX Cloud 2 sağ taraftan ses daha az geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hocam adımları izleyip denge kısmında iki tarafında eşit olduğunu doğrulayabilir misiniz? Eşit değillerse eşit değerler girip tekrar kontrol eder misiniz?
Hocam adımları izleyip denge kısmında iki tarafında eşit olduğunu doğrulayabilir misiniz? Eşit değillerse eşit değerler girip tekrar kontrol eder misiniz?

Dosya Ekleri

• 111.png
    111.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 643
  • 222.png
    222.png
    7,2 KB · Görüntüleme: 635
  • 333.png
    333.png
    15,9 KB · Görüntüleme: 689
  • 444.png
    444.png
    18,6 KB · Görüntüleme: 705
  • 555.png
    555.png
    12,9 KB · Görüntüleme: 656
  • 666.png
    666.png
    7,9 KB · Görüntüleme: 600
  • 777.png
    777.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 627
Çözüm
kontrol ettim eşit , oyunlarda o kadar hissedilmiyor fakat twitch yayınlarda olsun youtube videosu olsun soldan daha çok fazla ses geldiği belli oluyor servise göndereyim mi?
denge kısmından sesi daha fazla gelen tarafı 94 e çektim böyle sorunu hallettim

kontrol ettim eşit , oyunlarda o kadar hissedilmiyor fakat twitch yayınlarda olsun youtube videosu olsun soldan daha çok fazla ses geldiği belli oluyor servise göndereyim mi?
denge kısmından sesi daha fazla gelen tarafı 94 e çektim böyle sorunu hallettim
Hocam siz bence servise gönderin. Sonuçta sıfır ürün alıyorsunuz. Böyle bir hata olmaması gerekir.

Merhaba aradan uzun zaman geçmiş ama halen sorun devam ediyor mu? Bende de aynı sorun var, soldan yüksek sağdan bir tık az geliyor ses ve rahatlıkla hissediyorum bu da rahatsız ediyor beni.

Zaten sesi komple kısıp yükseltince ses dengeleniyor otomatikman, evet ben 2 kez bu sorunu yaşadım şu an 3. kulaklığım HyperX Cloud 2 şu anlık sorun yok ama ileride yine aynısı olursa kırıp LG Pro X alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı