HyperX Cloud 2 ses ayarı nasıl yapılır?

MakeMyDay

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba Technopat ailesi,

HyperX Cloud 2 kulaklık siparişim bugün elime ulaştı.
Bir saat kadar önce taktım ve çalıştırdım.
Mikrofonu gayet iyi seviyede.
Ses seviyesinde donanımsal arıza var mı bilmiyorum başka bir arkadaş ile test etmek lazım bunu.

Ama Valorant oynarken, 4 kat daha ucuz oyuncu kulaklığımla daha iyi sesler alabiliyordum.

Yok mu bunun ses ayarı vs?
Nasıl ayar yapabilirim?

Kapalı.
Ne yapmam gerek?

7.1 ile denedin mi? Ben 7.1'i kapalı olarak kullanıyorum. Ama sen 7.1 ile daha rahat ses kasabilirsin. Sistem seslerini değiştir kısmından bütün sekmeleri atar mısın?

Valorant HRTF açık mı? Eğer kapalıysa aç öyle dene. Valorant ayarlarından stereo mu seçili mono mu?

7.1 ile denedin mi? Ben 7.1'i kapalı olarak kullanıyorum. Ama sen 7.1 ile daha rahat ses kasabilirsin. Sistem seslerini değiştir kısmından bütün sekmeleri atar mısın?

Valorant HRTF açık mı? Eğer kapalıysa aç öyle dene. Valorant ayarlarından stereo mu seçili mono mu?
1.) 7.1 ile denemedim. Sadece poligonda öylesine ateş ederken 7.1'i açtım ve mermi sesleri çok tuhaf geldi, demek ki gerçekten bununla oynamamak gerekiyormuş diye direkt geri kapatmıştım.

2-) Sistem seslerini değiştir kısmından bütün sekmeleri atar mısın derken tam olarak nereyi atacağım anlamadım.

3-) HRFT nedir bilmiyorum. Kapalı olabilir. Girip bir bakacağım.

1.) 7.1 ile denemedim. Sadece poligonda öylesine ateş ederken 7.1'i açtım ve mermi sesleri çok tuhaf geldi, demek ki gerçekten bununla oynamamak gerekiyormuş diye direkt geri kapatmıştım.

2-) sistem seslerini değiştir kısmından bütün sekmeleri atar mısın derken tam olarak nereyi atacağım anlamadım.

3-) hrft nedir bilmiyorum. Kapalı olabilir. Girip bir bakacağım.

2) Windows arama çubuğuna yaz çıkar.

3) o ayar başta garip gelebilir, fakat alışıyorsun ve işe yarıyor.

2) Windows arama çubuğuna yaz çıkar.

3) o ayar başta garip gelebilir, fakat alışıyorsun ve işe yarıyor.
2) Sistem seslerini değiştir kısmının bütün sekmelerinin fotoğraflarını görsel olarak yükledim buyurun bakın

Dosya Ekleri

• ses1.png
    ses1.png
    93,9 KB · Görüntüleme: 665
  • ses2.png
    ses2.png
    82,6 KB · Görüntüleme: 640
  • ses3.png
    ses3.png
    78,6 KB · Görüntüleme: 597
  • ses4.png
    ses4.png