HyperX Cloud 2 ses kartı bozuldu

Xentum

Hectopat
Merhaba ,HyperX Cloud 2 kulaklığımın ses kartı bozuldu. 7.1 umurumda değil zaten kapalı şekilde oyun oynuyordum. Jack girişini kasanın ön üst tarafına taktığım zaman kablo kısa geliyor ve mikrofon çalışmıyor sadece kulaklık çalışıyor ayrıca çok kısa olduğundan kullanım mümkün değil. Ne yapmamı önerirsiniz, herhangi bir kablo sorunu çözer mi? Mikrofonumun çalışmasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım, 2. el satış yapan firmalarda orijinal HyperX 7.1 ses kartı var, fakat fiyatlar yedek parça olmasına rağmen çok saçma en mantıklısı arkadaşın dediği gibi ses kartı almak ya da orijinal olsun diyorsan bir süre 2. el satış yapan siteleri kovalamak. Bol şans...

İnternetten ses kartı alın.

Hangi ses kartını alayım ses kartları 1kdan başlıyor normal bir uzatıcı alıp harici mikrofon takarım daha iyi gibi.

Arkadaşım, 2. el satış yapan firmalarda orijinal HyperX 7.1 ses kartı var, fakat fiyatlar yedek parça olmasına rağmen çok saçma en mantıklısı arkadaşın dediği gibi ses kartı almak ya da orijinal olsun diyorsan bir süre 2. el satış yapan siteleri kovalamak. Bol şans...
Hangi ses kartını alayım ses kartları 1kdan başlıyor normal bir uzatıcı alıp harici mikrofon takarım daha iyi gibi.

Geri
Yukarı