Çözüldü HyperX Cloud 2 ses kartına asitli içecek döküldü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ineffablefishy

Hectopat
İyi günler 3 gün önce Cloud 2 kulaklığımın ses kartına az miktarda asitli içecek döküldü. 3 gün sonra mikrofonu çalışmamaya başladı. Sorunu kendi başıma çözebilir miyim? Ayrıca garantisi hala bitmedi ama faturasını atmıştım. Nasıl gönderebilirim?

İyi günler 3 gün önce Cloud 2 kulaklığımın ses kartına az miktarda asitli içecek döküldü. 3 gün sonra mikrofonu çalışmamaya başladı. Sorunu kendi başıma çözebilir miyim? Ayrıca garantisi hala bitmedi ama faturasını atmıştım. Nasıl gönderebilirim?
kurutmayı deneyin klavyemde yaşadım

Faturası ve kutusu olmadan garantiye göndermeniz birşey ifade etmez, satan için yada satıcı için....

Genel Kural :

Teknolojik aletlerin yanında yada yakınında sıvı nesneler ve manyetik nesneler asla bulundurulmamalıdır.Bu tür nesneler insan hatasına açık nesnelerdir.

Geçmiş olsun, ayrıca sizin adınıza da üzüldüm...

Sıvı teması kullanıcı hatası sayılır ve garanti kapsamında değildir.

İlk başta garanti ile irtibat kur firma ile eğer red yersen şehrindeki güvendiğin bir Telefoncu veya bilgisayar tamircisine götür onlar ilk önce özel sıvı ve tiner ile temizleme yaparlar fazla ücret talep edeceklerini sanmıyorum. (Şuan kulaklık normal şekilde çalışıyorsa bir süre sonra gidebilir haberin olsun)

Yeni konular

Geri
Yukarı