HyperX Cloud 2 telefonda çalışmıyor

nexN

Hectopat
Yer
Çankaya, Ankara
Daha fazla  
Meslek
BAKT Yönetim Kurulu Başkanı | BAKT Chairman of the executive board
Arkadaşlar HyperX Cloud 2 aldım. Jak üzerinden Huawei P20 Lite telefonuma taktım fakat çalışmadı işin garibi kulaklığın mikrofonunu çıkarmadan takınca çalışıyor. Başka telefonlarda denedim onlarda çalıştı. Ama benim telefonda çalışmadı. (Telefonumun jak girişi bozuk değil kulakiçi kulaklık ile test ettim çalıştı)

Arkadaşlar HyperX Cloud 2 aldım. Jak üzerinden Huawei P20 Lite telefonuma taktım fakat çalışmadı işin garibi kulaklığın mikrofonunu çıkarmadan takınca çalışıyor. Başka telefonlarda denedim onlarda çalıştı. Ama benim telefonda çalışmadı. (Telefonumun jak girişi bozuk değil kulak içi kulaklık ile test ettim çalıştı)

Mikrofon takmadan çalışmaz çünkü dikkat ederseniz herhangi bir mikrofonsuz kulaklığın jak girişi ile mikrofonlu kulaklığın jak girişi farklıdır. Mikrofonsuzda 2 çizgi varken mikrofonluda 3 çizgi vardır. Cloud 2'de mikrofonlu kulaklık olduğu için mikrofon takılı olmadan telefonda çalışmaz. Umarım anlatabilmişimdir.

Kulaklığı telefona mikrofonlu tak sonra kulaklıktan sesin geldiğine emin ol ve mikrofonu çıkar sorunun düzelir.

Geri
Yukarı