HyperX Cloud 2 vs Cloud Alpha

@Batuhan A. hocamın da dediği gibi düşük bütçede 7.1 çok kaliteli olmuyor. Ses kartınız da muhtemelen istediğiniz sesi verecektir size. Beğenmez iseniz de zaten ucuz yollu bir PCI ses kartı alırsınız. :)

Senin sesten beklentini bilmediğim için bir şey söyleyemem ama mesela ben gidip özellikle ses kartı çok iyi bir anakart aldım çünkü müzik kalitesi de iyi olsun istiyordum. Şu an hem müzik hem oyun performansından çok memnunum. Cloud Core kullanıyorum ben de.

Cloud 2 ses kartı ile geliyor fakat Cloud Alpha ses kartı olmadan geliyor. Eğer güzel bir ses kartınız varsa ya da anakartınızın ses kartı güzel ise Alpha öneririm.

Mesela ben Gigabyte Z170x Gaming 7 kullanıyorum. İçinde dahili olarak Sound Blaster ses kartı var. O yüzden Cloud Alpha almayı planlıyorum.
Bende de monster notebbok var abra a5 v13.4 modeli bende 2 seçenek arasında kaldım cihazda anakart intel hm370 express chipset var sound blaster cinema 5 yazılımı var sizce hangi kulaklığı almalıyım?

Dizüstülerde bence Cloud 2 alınmalı. Ses kartlarının iyi olduğunu sanmıyorum.

Ben de bu iki kulaklık arasında kaldım. Laptopum HP Omen CE002NT, sizce hangi kulaklığı almalıyım? Yüksek yoğunlukta Rainbow Six Siege oynuyorum ve ses kasmak istiyorum.

Cloud 2 ses kartı ile geliyor fakat Cloud Alpha ses kartı olmadan geliyor. Eğer güzel bir ses kartınız varsa ya da anakartınızın ses kartı güzel ise Alpha öneririm.

Mesela ben Gigabyte Z170x Gaming 7 kullanıyorum. İçinde dahili olarak Sound Blaster ses kartı var. O yüzden Cloud Alpha almayı planlıyorum.
Merhaba benim anakartim ASUS PRIME B350M-K sizce cloud alpha almalımıyım?

Geri
Yukarı