HyperX Cloud 2 vs. Cooler Master MH752 vs. Corsair HS60

ranegade95

Hectopat
Daha fazla  
Bir süredir kulaklık arayışındayım. İlk başta bütçem 350 TL civarındaydı fakat sonradan baktım, araştırdım, 350 TL'e aldığım kulaklıklar çöp olacak gibi geldi ve bence 800 TL civarına kadar çıktım.

HyperX Cloud 2.

Cooler Master MH752.

Corsair HS60.

En çok ismini duyduğum kulaklıklar bunlar oldu. Bir sürü kulaklık buldum. Bu üstte yazdıklarım dahil ne kadar öven varsa bir o kadar da kötüleyen var. İşin içinden çıkamadım.

Oyun için aynı zamanda zevkle müzik dinleyip film izleyebileceğim bir kulaklık arıyorum. Tiz ve özellikle bas kalitesi iyi olacak şekilde kulaklık önerirseniz çok memnun olurum.

Edit: Ses kartlı kulaklık gerekli.

Bir süredir kulaklık arayışındayım. İlk başta bütçem 350 TL civarındaydı fakat sonradan baktım, araştırdım, 350 TL'e aldığım kulaklıklar çöp olacak gibi geldi ve bence 800 TL civarına kadar çıktım.

HyperX Cloud 2.

Cooler Master MH752.

Corsair HS60.

En çok ismini duyduğum kulaklıklar bunlar oldu. Bir sürü kulaklık buldum. Bu üstte yazdıklarım dahil ne kadar öven varsa bir o kadar da kötüleyen var. İşin içinden çıkamadım.

Oyun için aynı zamanda zevkle müzik dinleyip film izleyebileceğim bir kulaklık arıyorum. Tiz ve özellikle bas kalitesi iyi olacak şekilde kulaklık önerirseniz çok memnun olurum.

Edit: Ses kartlı kulaklık gerekli.
SteelSeries Arctis 5 kullanıyorum. Çok memnunum inceleyebilirsiniz.

Mh752'i herkes öneriyor falan stokta yok ve hiçte gelecek gibi değil.

Edit: MH752 850 TL civarında değil mi ondan listeye ekledim onu İtopya'da vs öyle yazıyor.

SteelSeries Arctis 5 kullanıyorum. Çok memnunum inceleyebilirsiniz.

Onda ses kartı yoktu sanırım o yüzden eledim hocam.

Son düzenleme:
Stokta değil çünkü. Cloud 2 al geç.

Sizin başka konuda önerdiğiniz kulaklık mı iyi Cloud 2 mi?

Bunu önermişsinizde?

Son olarak Cloud 2 bassları nasıldır.

Geri
Yukarı