HyperX Cloud 2 vs Logitech G733 vs Corsair HS80 Wireless

Yoogi

Decapat
Daha fazla  
Kullandığım kulaklık rush tussle 7.1 fiziksel lakin kablosunda sanırım bir temassızlık var o yüzden cızırdama yapıyor bu sebepten değiştirme kararı aldım almışken de iyi bir şey almak istiyorum bu üç markanın arasında kaldım. Mikrofon olarak da HyperX Quadcast almayı planlıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

HS 80 aralarında en iyi fakat şarjı diğerlerinden 2-3 saat daha az gidiyor.

HS 80 aralarında en iyi fakat şarjı diğerlerinden 2-3 saat daha az gidiyor.
Evet dün araştırırken onu da gördüm diğer iki kulaklık 20 saat vs deniliyor lakin hs80 için 5 6 saat diyenler var o yüzden bir tık korktum

BlackShark v2 alabiliyorsanız alın.

Evet dün araştırırken onu da gördüm diğer iki kulaklık 20 saat vs deniliyor lakin HS80 için 5 6 saat diyenler var o yüzden bir tık korktum.

Vallahi bilemiyorum ama piyasada ki en iyi ve kaliteli kulaklık HS80 fakat şarjı 9 saat falan gi diyor diye biliyorum ben şu anda Corsair Void elit Wireless kullanıyorum o da bayağı kaliteli bakmanızı tavsiye edeirm.

BlackShark v2 alabiliyorsanız alın.
Alabiliyorum öğrenmek istediğim bu üçünden de iyi mi pil ömrü vs
Vallahi bilemiyorum ama piyasada ki en iyi ve kaliteli kulaklık HS80 fakat şarjı 9 saat falan gi diyor diye biliyorum ben şu anda Corsair Void elit Wireless kullanıyorum o da bayağı kaliteli bakmanızı tavsiye edeirm.
Onu da inceledim fakat alabiliyorken üst segment alayım diyorum

Alabiliyorum öğrenmek istediğim bu üçünden de iyi mi pil ömrü vs.

Onu da inceledim fakat alabiliyorken üst segment alayım diyorum.

O zaman Corsair Virtuoso RGB Wireless öneririm.

Corsair HS80'nin şarjı 8 saat kadar gidiyor. Cloud 2'nin yazılımı yok. Ses kalitesinde Blackshark V2 Logitech G 733'ten bir tık daha iyi.
Kabloluda Blackshark V2, kablosuzda Logitech G 733 öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…