HyperX Cloud 2 vs Logitech G733 vs Corsair HS80 Wireless

Razer Blackshark V2 Pro kullanıyorum, çok memnunum. İncelememe de bakarsanız iyi olur:
Blackshark V2 Pro G733'ten daha iyi bir kulaklık.

Razer Blackshark V2 Pro kullanıyorum, çok memnunum. İncelememe de bakarsanız iyi olur:
Blackshark V2 Pro G733'ten daha iyi bir kulaklık.
Yarın V2 Proyu almaya gidiyorum teşekkür ederim yardımlarınız için.

Alınca kısa bir değerlendirme yaparsanız müthiş olur hocam beğenirseniz bende alacağım.

Tabii ki bugün alıyorum pazar akşamına detaylı bir açıklama yazacağım yalnız araştırırken SteelSeries 7'ye de baktım aklım karışmadı değil :)
Alınca kısa bir değerlendirme yaparsanız müthiş olur hocam beğenirseniz bende alacağım.

Biraz geç oldu biliyorum kusura bakmayın aldığım model G733 ve hocam alacaksanız kesinlikle düşünmenize gerek yok derim fiyatına göre çok üst düzey bir kulaklık sanal 7.1 olmasına rağmen benim rush tussle fiziksel 7.1'den daha iyi performans ve ses kalitesine sahip hafifliğine diyeceğim yok evden çalıştığım için mesai saatleri içinde sürekli kulağımda hiç yokmuş gibi hissediyorum mikrofonuna gelecek olursak Blue voice özelliği mevcut sesi çok temiz alıyor ben kulaklığa ek gösteriş niyetiyle HyperX Quadcast aldım inanın mikrofonun kalitesini kendi gözümle görmüş olsaydım kesinlikle almazdım diyebilirim son diyeceğim de genelde FPS ağırlıklı oyunlar oynuyorum ve ne kadar fark edeceğini aldığınız zaman anlayacaksınız hocam.

Geri
Yukarı