HyperX Cloud 2 vs Rampage RM-K81 Deluxe

Bütçe
2000-3000

Emre.Alemdar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 2000-3000 lira arası bilgisayarda kullanabileceğim, hem oyun hem de film dizi izlerken rahat edebileceğim ve 7.1 olmak şartıyla kulaklık arıyordum. Sonrasında Rampage'nin bu ürününe denk geldim. Bana cazip gelen noktası Wireless özelliği taşıyor olmasıydı. Bu iki ürün arasında en mantıklı olanı hangisidir sizce?

Merhaba. 2000-3000 lira arası bilgisayarda kullanabileceğim, hem oyun hem de film dizi izlerken rahat edebileceğim ve 7.1 olmak şartıyla kulaklık arıyordum. Sonrasında Rampage'nin bu ürününe denk geldim. Bana cazip gelen noktası Wireless özelliği taşıyor olmasıydı. Bu iki ürün arasında en mantıklı olanı hangisidir sizce?

İkisi de değil açıkçası Corsair HS80 al veya 3500' Corsair Void Elite Wireless bakabilirsin.

İkisi de değil açıkçası Corsair HS80 al veya 3500' Corsair Void Elite Wireless bakabilirsin.
Corsair Void Elite Wireless alınmaz dipses kronik sorunlu ve kafa bandı kırılıyor kronik olarak. HS80'de itopya dışında alınmaz ve internetten alınmıyor sadece itopya mağazasında var eğer istanbul/Ankaradayım degilseniz 2400TL'den fazla verilmez.
Benim önerim Cloud 2 yerine Razer Blackshark V2 Special Edition olur. @Error

Rampage olan alınmaz.

Corsair Void Elite Wireless alınmaz dip ses kronik sorunlu ve kafa bandı kırılıyor kronik olarak. HS80'de İtopya dışında alınmaz ve internetten alınmıyor sadece İtopya mağazasında var eğer istanbul/Ankaradayım degilseniz 2400TL'den fazla verilmez.
Benim önerim Cloud 2 yerine Razer BlackShark V2 Special Edition olur. @Error

Rampage olan alınmaz.

Bence de V2 SE en mantıklısı olur hocam.

Öneriniz için teşekkür ederim. Lakin bahsettiğiniz ürünler 3000 lirayı aşıyor. Eskisi kadar oyun meraklısı olmadığım için hem film dizi izlerken veya müzik dinlerken sesler tatmin etsin veyahutta kafam estiğinde oyun oynarsam diye bütçeyi yükseltmek istemiyorum.

Öneriniz için teşekkür ederim. Lakin bahsettiğiniz ürünler 3000 lirayı aşıyor. Eskisi kadar oyun meraklısı olmadığım için hem film dizi izlerken veya müzik dinlerken sesler tatmin etsin veyahutta kafam estiğinde oyun oynarsam diye bütçeyi yükseltmek istemiyorum.

Eskisi kadar piyasaya hakim olmadığım için fiyat konusunda da ikilemde kaldım. Malum ilgilenmeyeli bir sürü ürün çıkmış stoklara 😄

Geri
Yukarı