HyperX Cloud 2 vs. SS Arctis 5

Avaramu&

Hectopat
Baktığımızda genelde profesyonel oyuncular Cloud 2 kullanıyor ama Arctis 5 de öneren var, çok kararsız kaldım. Oyun için hangisini önerirsiniz?
Arctis 5: 470₺
Cloud 2: 580₺ şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasından Arctis 5 öneririm. Aradaki fiyat farkını Cloud 2 hak etmiyor. Alabiliyorsan ve dahili ses kartın orta ve üstü ise Cloud Alpha önerim olacaktır.

Arctis 5, Cloud 2 karşılaştırmasında ise 7.1 bakımından Arctis 5 daha iyi. Rahatlık olarak ikisi de iyi. Mikrofon bakımından Arctis 5 biraz daha iyi ama Cloud 2'nin de kötü bir mikrofonu yok.

Stereo performansına geleceksek Cloud 2 burada galip geliyor.

Oyuncuların ve yayıncıların çoğu sponsorluk dolayısıyla kullanır ekipmanları. Takılmayın ona.

Arctis 5 nerede 470 TL?
Turkcell mağazasında.
İkisi arasından Arctis 5 öneririm. Aradaki fiyat farkını Cloud 2 hak etmiyor. Alabiliyorsan ve dahili ses kartın orta ve üstü ise Cloud Alpha önerim olacaktır.

Arctis 5, Cloud 2 karşılaştırmasında ise 7.1 bakımından Arctis 5 daha iyi. Rahatlık olarak ikisi de iyi. Mikrofon bakımından Arctis 5 biraz daha iyi ama Cloud 2'nin de kötü bir mikrofonu yok.

Stereo performansına geleceksek Cloud 2 burada galip geliyor.

Oyuncuların ve yayıncıların çoğu sponsorluk dolayısıyla kullanır ekipmanları. Takılmayın ona.
Yorumlara baktığımda Cloud 2'de çok iyi yorumlar var ama Arctis 5'te daha çok alanların sorunlarıyla ilgili yorumlar var. Cloud 2 alıp rahat rahat kullansam mı diye düşünüyorum.

Test etmeden bir seçim yapmanız zor o halde. İki kulaklık da çok iyidir ama, şüpheniz olmasın. Ben pişman olacağınızı sanmıyorum.

Baktığımızda genelde profesyonel oyuncular Cloud 2 kullanıyor ama Arctis 5 de öneren var, çok kararsız kaldım. Oyun için hangisini önerirsiniz?
Arctis 5: 470₺
Cloud 2: 580₺ şu an.
Bence arctis 5 oyun için cloud 2 den biraz geride ama diğer konularda arctis 5 daha iyi.

Eğer ki bu fiyata alabiliyorsan SS Arctis 5 al bence hatta bana da al yani. Ben ne zaman girsem haberdar et butonu çıkıyor bana, stokta göremiyorum. Alamazsan da HyperX Cloud II çok iyi bir tercih olacaktır yine, arkadaşımda deneyimleme fırsatım oldu hiç üzüleceğini düşünmüyorum ki, yazdığın fiyat ine onun da indirimli fiyatı. Hepsiburada da bir kaç saat sonra bitecek indirimde 560 gibi bir fiyatı var gerisinde hep daha pahalı. SS Arctis 5 i de 650 tl ye bulabilirsin en uygun. Bu fırsatları kaçırma bence. Kafa karıştırmak gibi olmasın Sennheiser ile ilgili ne düşünürsün bilmem fakat onun da GSP 300 modelinde büyük bir indirim var Trendyol üzerinde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı